iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

Müzik Listeleri ile Partinizi Başlatın

Spotify Party’nin sunduğu, tempoları birbirine çok uygun şarkıları profesyonel olarak bir araya getiren listeler tam da size göre! Kutladığınız ne olursa olsun, Spotify Party’de size uygun liste bulunuyor.
Yazar: Ömer Balk 21/12/2015

Arkadaşlarınızı parti için davet ettiniz ama ne çalacağınız hakkında bir fikriniz yok mu? Gündemdeki hit şarkıları, en doğru şekilde bir araya getirerek, partiye en uygun modu yakalamak oldukça zor olabiliyor. Spotify Party’nin sunduğu, tempoları birbirine çok uygunşarkıları profesyonel olarak bir araya getiren listeler tam da size göre! Kutladığınız ne olursa olsun, Spotify Party’de size uygun liste bulunuyor.

Çalmaya Başlayın! Başarılı DJ ve yapımcı Diplo’nun hazırladıklarından, popüler parti şarkılarından oluşanlara kadar, uzmanlar tarafından hazırlanan pek çok listeden biri ile partinizi başlatın.

Adeta bir DJ gibi çalın! – Tempoları birbiri ile uyumlu şarkıların profesyonelce bir araya getirilmesi sayesinde, her şarkı bir öncekinin ardından adete akacak ve böylece müzik hiç duraksamayacak.

Uygun modu yakalayın! – Sakin akşam yemeklerinden çılgın dans gecelerine kadar farklı pek çok modu yakalamanız mümkün. Ayrıca yeni “Çalma Sırası” özelliği ile müziği kesmeden listelerde değişiklik yapabilirsiniz.

Ömer Balk 21/12/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER