iştirakidir.

Müziğiniz Her Yerde

Kompakt tasarımı ile kolay taşınabilen Philips AT10 all-in-one müzik sistemi, istediğiniz her yerde müzik dinleme imkanı sunuyor.
Yazar: Ömer Balk 12/06/2015

Kompakt tasarımı ile kolay taşınabilen Philips AT10 all-in-one müzik sistemi; istediğiniz her yerde istediğiniz cihaz veya depolama sürücüsündeki parçalarınızı yüksek kaliteli ses ile dinleme imkanı sunuyor.

Philips AT10 taşınabilir cihaz ve sürücülerden müzik dinleme alışkanlıklarınızı tamamen değiştirecek. Entegre FM radyosu ile her yerde müzik keyfi sunan AT10; bluetooth, SD Kart, USB veya ses giriş kablosu ile herhangi bir cihaza bağlanarak ses kalitesinden taviz vermeden uzun süre müzik dinleme imkanı veriyor.

Şarj edilebilen dahili lityum pili sayesinde 20 saat kesintisiz çalma süresi sunan ve 3W çıkış gücüne sahip AT10, parlak LED ekranı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Tüm Bluetooth cihazları destekleyen müzik sistemi ayrıca SD Kart ve USB’lerde depolanan MP3’leri de oynatabiliyor. Ses girişi sayesinde herhangi bir cihazı bağlayarak kaliteli ve yüksek ses alma imkanı sunan AT10’un üzerinde dahili FM radio da bulunuyor.

Fiyatı: 189,90 TL.

Ömer Balk 12/06/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER