iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Bulaşık Makineleri Haberleri >

Mutfaklara Tam Uyumlu Bulaşık Makinesi

Siemens’in 12 kişilik yeni SN46L530TR tezgah altı paslanmaz, çelik ankastre bulaşık makinesi, üstün modüler özelliğiyle mutfaklara tam uyum sağlıyor. A++ sınıfı enerji tasarruflu yeni makine, bulaşıkları yüzde 50'ye varan oranda daha kısa zamanda yıkayabiliyor.
Yazar: Ömer Balk 28/08/2015

Siemens, 60 cm genişliğindeki yeni SN46L530TR model tezgâh altı paslanmaz çelik ankastre bulaşık makinesini tüketicilerin beğenisine sundu. Siemens SN46L530TR model tezgâh altı yeni ankastre bulaşık makinesi, ara boşluklara yer vermeyen, yükseklik ayarı yapılabilen ve süpürgelik kısmında daha uyumlu görünümüyle mükemmelliyeti mutfaklara taşıyor. BLDC Motor teknolojili, A++ enerji sınıfı, 12 kişilik geniş kapasiteli jetMatic özellikli SN46L530TR model tezgâh altı yeni ankastre bulaşık makinesi varioSpeed özelliğiyle bulaşık yıkama süresinde yüzde 50' ye varan oranda tasarruf sağlayabiliyor. varioSpeed özelliğinin yanı sıra narin bulaşıklar için intensiveZone, yarı yük opsiyonu ve ekstra temizlik için ExtraHygiene fonksiyonları bulunan Siemens SN46L530TR bulaşık makinesini 5 ayrı farklı sıcaklıkda yıkama yapma imkanı sunuyor.

Bardak koruma teknolojili Siemens SN46L530TR bulaşık makinesinin, kendi kendini temizleyen 3 kademeli filtre sisteminin yanı sıra yük sensörü, üçü bir arada deterjan otomatiği ve dönüşümlü yıkama tekniği ile bulaşık temizliğine yeni bir boyut getiriyor. Makinenin 1-24 saat arası başlama zamanı erteleme, program bitiminde sesli sinyal verme özellikleri, üst sepette 2 adet alt sepette 4 adet olmak üzere katlanır rafları, çatal-bıçak sepeti, üst sepette yüksekliği ayarlanabilir fincan raflarıyla üstün bir kullanım konforu sunuyor. Kırmızı panel ışıkları ve LED’li parlatıcı göstergesi de paslanmaz çelik makinenin yüzeyindeki estetik görünümü vurgulayan ince ayrıntılar olarak dikkat çekiyor.

Ömer Balk 28/08/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER