iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Fırınlar Haberleri >

Mutfaklara Özel Yeni Akıllı Çözüm: “e-Chef

Dünyanın önde gelen profesyonel mutfak üreticisi Electrolux Profesyonel air-o-steam Touchline fırınlar için sunduğu yenilikçi yazılım “e-Chef” ile profesyonel mutfaklara özel akıllı bir çözüm sunuyor. Şefler bu yazılım sayesinde yemek tariflerini mutfak, beslenme düzeni, malzeme, sıcaklık, menü ve mevsim gibi türlerine göre gruplandırabiliyor ve müşterilere dünya mutfağından diledikleri lezzeti doyasıya yaşamak kalıyor.
Yazar: Ömer Balk 13/11/2015

Profesyonel mutfak üreticisi Electrolux Profesyonel, air-o-steam Touchline fırınlar için geliştirdiği yenilikçi yazılım “e-Chef”i piyasaya sundu. Electrolux’ün dünya çapındaki kurumsal şefler ağı “Electrolux Chef Academy”nin görüş ve önerileri doğrultusunda geliştirilen e-Chef profesyonel şeflerin mutfaktaki en büyük yardımcısı olarak işlerini inanılmaz derecede kolaylaştıracak.

Yemek tariflerini mutfak, beslenme düzeni, malzeme, sıcaklık, menü ve mevsim gibi türlerine göre gruplandırma imkanı sunan e-Chef ile şefler mutfakta harikalar yaratırken müşterilere de dünya mutfağının özel lezzetlerini yerel tatlarda deneyimlemek kalıyor. Şefler yemek tariflerini diledikleri gibi programlayıp seçebiliyor, hatta dilerlerse kategori bölümünü kendileri oluşturup kişiselleştirebiliyor. Ayrıca maksimum düzeyde performans için, yemek tarifleri bir USB ile Electrolux’un VIP web sitesinden indirilip kaydedilerek diğer air-o-steam Touchline fırınlara aktarılabiliyor. Böylece bir yemek tarifleri koleksiyonu oluşturarak dünyanın her noktasında müşteri memnuniyeti sağlamak hedefleniyor.

Şeflerin işlerini kolaylaştıran air-o-steam Touchline fırının hassas nem kontrolü, patentli lambda sensörü ve altı sensörlü sonda özellikleri sayesinde mükemmel pişirme sonuçlarına ulaşmak hayal olmaktan çıkıyor.

Ömer Balk 13/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER