iştirakidir.

Mutfaklar Akıllanıyor

Samsung Electronics'in geliştirdiği TwinCooling Plus buzdolabı, buzdolabı segmentinde ilklere imza atan ve fark yaratan özelliklerle öne çıkıyor.
Yazar: Ömer Balk 07/04/2016

Dondurucu ile soğutucunun kokularının karışmasından rahatsız olan ve yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını isteyen kullanıcılara farklı ihtiyaçlara uygun değiştirilebilir modlar sunarak hayatlarını kolaylaştıran TwinCooling Plus, mutfağa da “düzen” getiriyor.

Akıllı Dondurucu

“Akıllı Dondurucu” (Smart Converter)teknolojisine sahip TwinCooling Plus tüketicilere kullanacakları buzdolabı ya da dondurucu alanını ihtiyaçlarına göre ayarlayabilme imkanı sunuyor. Kullanıcının gerektiğinde daha fazla buzdolabı iç alanı yaratabilmesine ya da malzemenin az olması durumunda bir bölmeyi devreden çıkararak enerji tasarrufu yapabilmesine olanak tanıyor.

5 Farklı Dönüşüm Modu

Soğutucu ve dondurucu için ayrı ayrı çalışan, iki adet güçlü evaporatöre ve fana sahip olan Samsung Twin Cooling buzdolapları, istediğiniz anda buzdolabına ve dondurucuya kumanda edebilmenizi sağlıyor.

Buzdolabının modunu değiştirmek için "Tatil" düğmesine üç saniye süreyle basılı tutmak yeterli. Buzdolabının bir düğmesine dokunduğunuz takdirde “Buzdolabı Sıcaklığı” ve “Tatil” modları dönüşümlü olarak ekrana geliyor. Böylece, kullanıcı, ihtiyaç duyduğu saklama alanını kolayca oluşturabiliyor.

Uzun süre ilk günkü tazelik

Enerji verimliliği sağlayan 10 yıl garantili Samsung Dijital İnvertör Kompresörü’ne ek olarak TwinCooling plus teknolojisiyle donatılan yeni buzdolabı, nem oranını piyasadaki diğer tüm ürünlerden %45 daha fazla koruyor.

Nem oranını %70’e kadar koruyan TwinCooling Plus buzdolabı; soğuk havanın her rafa dengeli dağılmasını sağlayan Multi Airflow (Çoklu Hava Akışı) teknolojisi sayesinde gıdalar normalden çok daha uzun süre tazeliğini koruyor.

10 yıl motor garantisiyle uzun süreli kullanım

Dijital Inverter teknolojisi sayesinde 10 yıl garantili motor kullanımı vaat eden TwinCooling Plus buzdolabı, çalışırken piyasadaki diğer buzdolaplarından çok daha az ses yapıyor.

Ömer Balk 07/04/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER