iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Dizüstü Bilgisayar Haberleri >

Monster VR Ready Notebook’larını Satışa Sundu

Monster Notebook, ürettiği VR Ready notebook’lar ile kullanıcılarına en iyi sanal gerçeklik deneyimini yaşatmayı hedefliyor.
Yazar: Ömer Balk 05/07/2016

Monster’ın gücünü 6. Nesil Skylake Intel Core i7-6700K işlemciden ve 8GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX980 grafik kartından alan Tulpar T7 V6.1 modeli oyuncu bilgisayarları kusursuz bir sanal gerçeklik performansını vermesi için oluşturulmuş. Sanal gerçeklik uygulamalarının gerektirdiği yüksek işlem gücünü rahatlıkla karşılayabilenTulpar T7 V6.1 kullanıcılarına yüksek çözünürlüklü ve akıcı bir görüntü vadediyor.

Oyunseverler Monster’ın Kadıköy’deki mağazasını ziyaret ederek Tulpar T7’yi ve diğer Monster Notebook modellerini bizzat görebilirler. Ayrıca mağazadaki HTC Vive VR sistemini deneyerek hem sanal gerçekliğin dünyasına adım atabilir hem de Monster Notebook’ların sanal gerçeklik performansını ilk elden tecrübe edebilirler.

En yeni Monster Notebook modellerini denemek ve eşsiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşamak için Monster’ın Kadıköy mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Tulpar T7 V6.1 modeli ve Monster’ın benzersiz satış sonrası destek hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için Monster’ın Kadıköy’deki mağazasını ziyaret edin.

Ömer Balk 05/07/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER