iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Konsol & PC Oyunları Haberleri >

Little Big Planet Yapımcılarından Yeni Oyun

Konsol oyunları dünyasının tanınmış oyun serilerinden Little Big Planet’ın geliştiricisinin yeni bir oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. İşte yeni oyuna ilişkin ilk detaylar…
Yazar: Ferhat Verdi 26/01/2015

Başlı başına bir fenomen halindeki Little Big Planet, belki de PlayStation dünyasının en ilginç oyunlarından biri. Fantastik karakterleri, detaylıca tasarlanmış oyun dünyası ve keyifli oynanışı ile milyonları peşinden sürükleyen bir yapım aynı zamanda.

Media Molecule için altın değerinde

Oyunun geliştiricisi Media Molecule için de paha biçilmez bir gelir kaynağı Little Big Planet, ancak geliştirici şirketin farklı oyunların geliştirilmesi için çalışmalarda bulunduğu da ortaya çıktı.

Marcos Healy’den sürpriz Tweet

Little Big Planet 1 ve Little Big Planet 2’nin yapımcısının yönetmeni Marcos Healy, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda 2015 yılı içerisinde yeni bir oyunun hazır olacağının duyurusunu yaptı. Oyun hakkında gelen bilgi aslında bundan ibaret, yani Little Big Planet’ın geliştiricisi 2015 yılı içerisinde, Little Big Planet haricinde bir oyunun duyurusunu gerçekleştirecek.

Oyun severleri heyecanlandırdı

Oyun severleri heyecanlandıran bu gelişme, Media Molecule için yoğun bir 2015 yılının geçeceğine  dair de önemli bir işaret. Çünkü, geliştiricinin ilgilendiği bir oyun daha var, üstelik bu oyuna dair çok sayıda detay da ortaya çıkmış durumda. Tearaway Unfolded adıyla PlayStation 4 için duyurulan oyunun Gamescom etkinliğinde ilk kez görücüye çıkacağı biliniyor.

Bakalım Little Big Planet’ın geliştiricisi, 2015 yılında oyun severlerin beklentilerine ne gibi yanıtlar verecek? Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

Ferhat Verdi 26/01/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER