iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

LG Yeni Amiral Gemisini Tanıtmaya Hazırlanıyor

LG, yeni amiral gemisi olacak olan akıllı telefon modelinin tanıtımı için 28 Nisan ve 29 Nisan tarihlerinde New York, Londra, Paris, Seul, Singapur ve İstanbul’da düzenlenecek etkinliklerin davetiyelerini göndermeye başladı.
Yazar: Cenk Atlı 06/04/2015

LG, yeni amiral gemisi olacak olan akıllı telefon modelinin tanıtımı için 28 Nisan ve 29 Nisan tarihlerinde New York, Londra, Paris, Seul, Singapur ve İstanbul’da düzenlenecek etkinliklerin davetiyelerini göndermeye başladı. Söz konusu etkinlik duyurusunun sloganı ise “See the Great. Feel the Great.” (“Muhteşemliği Gör. Muhteşemliği Hisset.”) olarak belirlendi. Sloganda yer alan Great sözcüğündeki G harfine özel bir vurgu yapılarak, burada firmanın G serisi telefonlarındaki logonun kullanılması da hoş bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

LG Geçtiğimiz Mayıs ayında, G3 modelini benzer ipuçları taşıyan bir davetiye göndermesinin ardından yine bu altı şehirde yapılan etkinliklerde tanıtmıştı. Küçük bir ihtimal de olsa yine bu zaman aralığında firmanın akıllı telefon yerine bir dizüstü bilgisayar modelinin tanıtımı için bu davetiyeyi göndermiş olması da ihtimaller arasında. Fakat, G harfine yapılan vurgulardan bu cihazın G4 olacağı neredeyse kesin.

Cenk Atlı 06/04/2015
Yeni teknolojileri ve bilim kurguyu yakından takip ediyor. Makinelerin insanlığı ele geçirmesinden endişe duysa da, onları yakından tanımanın her ihtimale karşı iyi bir fikir olduğunu düşünen yazar, cimri.com için özellikle akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlar üzerine odaklanıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER