iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

LG V20’nin Tasarım Görselleri Sızdırıldı

LG’nin 6 Eylül’de tanıtacağı yeni V20 akıllı telefonunun tasarım görüntüleri sızdı.
Yazar: Hakan Sülün 10/08/2016

Son amiral gemisi akıllı telefon modeliyle beklediğini bulamayan LG, önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni modelle bir kez daha şansını deneyecek. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen LG V10 modelinin devamı niteliğinde olacak LG V20 adlı telefon, 6 Eylül günü San Francisco’da tanıtılacak.

Telefonun tanıtım tarihini bekleye duralım, bir yandan yeni sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Android Authority adlı teknoloji sitesi, LG V20’nin tasarım halini gösteren render görüntülerine ulaşıp İnternet’e sızdırdı.

Görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla metal bir kasaya ve aynı LG G5’de olduğu gibi modüler bir yapıya sahip olacak telefonun oldukça ince çerçeveleri de gözden kaçmıyor. Selefi olan LG V10’daki gibi yine çift ekrana sahip olacağı anlaşılan LG V20’nin, arka yüzeyinde parmak izi tarayıcısı bölümü ve muhtemelen LED flaşlı çift kamera yer alacak.

Bu görüntülerden anlaşılması mümkün olmasa da cihazın ayrıca 4 GB RAM’e, 32 / 64 GB depolama alanına, 16 MP ve 8 MP’lik arka kameralara, 8 MP ön kameraya ve Snapdragon 821 işlemciye sahip olacağı tahmin ediliyor.

Yukarıda yazdığımız teknik özellik bilgilerinden hiçbirinin henüz resmi olmadığını hatırlatalım. Firma tarafından açıklanan bilgiler doğrultusunda LG V20’nin yalnızca Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle geleceğini kesin olarak biliyoruz.

Hakan Sülün 10/08/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER