iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

LG G4 5.6 İnç Ekranla Gelebilir

LG'nin amiral gemileri arasına katılmayı bekleyen ve önümüzdeki Nisan ayında tanıtımının yapılması planlanan LG G4'e ait olduğu iddia edilen bazı özellikler ortaya atıldı.
Yazar: Can Arslan 16/03/2015

LG'nin başarılı amiral gemisi LG G3'ün yerine geçmesi planlanan G4, herhangi bir aksilik çıkmazsa Nisan ayında karşımızda olacak. Firmanın yeni amiral gemisi hakkındaki dedikoduların ise ardı arkasa kesilmiyor. Paylaşılan son bilgiye göre, LG'nin yeni cihazında kullanacağı ekranın boyutu 5.6 inç boyutunda olacak.

Henüz resmen kabul edilmemiş olsa da, birçok cihazla ilgili doğru bilgileri sızdıran OnLeaks adlı Twitter hesabından paylaşılmış olması, muhtemelen cihazın bu ekran boyutuyla geleceğinin kesin olacağını gösteriyor. Ancak, ekran çözünürlüğü hakkında herhangi bir bilgi henüz yok.

Cihazla ilgili daha önceden paylaşılan bilgilere bakacak olursak;

  • Qualcomm Snapdragon 810 tipi işlemci
  • 3GB Ram
  • 16 megapiksel çözünürlüğe sahip arka kamera
  • Android Lollipop işletim sistemi
  • Parmak izi okuyucusu

LG, G3 modelinden 7 milyona yakın satmıştı ve G4 modeli için daha umutlu olduğunu, 10 milyonun üzerindeki satış hedefi ile ortaya koyuyor.

 

Can Arslan 16/03/2015
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER