iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Çamaşır Makineleri Haberleri >

Leke Çıkarmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Leke sorununa son veren yepyeni bir çamaşır makinesi dönemi başlıyor. Hotpoint'in yeni nesil çamaşır makinesi kumaşın rengini ve dokusunu koruyarak sadece 20 derecede bile 100’den fazla leke çıkarıyor.
Yazar: Ömer Balk 13/11/2015

Hotpoint yeni nesil çamaşır makinesiyle tüm yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Üstün performansı ve temizleme gücüyle rakip tanımayan Hotpoint'in yeni nesil çamaşır makinesi sadece 20 derecede bile 100’den fazla leke çıkarıyor, kumaşlar yıpranmıyor ve rengi solmuyor. Hotpoint yeni nesil çamaşır makinesinin sahip olduğu Direct Injection teknolojisi, su ve deterjanı özel bir sistemle karıştırarak oluşturduğu yoğun köpük sayesinde deterjan enzimlerini çok daha hızlı harekete geçiriyor. Böylece yüzde 60 daha fazla temizleme gücü elde ediliyor. Digital Motion Technolojisi ise tek yıkama döngüsünde kullanılan 10 farklı tambur hareketi sayesinde her çeşit lekeyi çıkarmada üstün performans sağlıyor.

Bakterileri ve küf oluşumunu yüzde 99,9’a kadar azaltan özel anti-bakteriyel contaya sahip A+++-%10 enerji sınıfında ve 7 kg. kapasiteye sahip Yeni Nesil çamaşır makinesi Türkiye lansmanına özel Hotpoint tanışma fiyatıyla! Tanışma fiyatı: 1.299 TL

Ömer Balk 13/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER