iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Konsol & PC Oyunları Haberleri >

Just Cause 3 Geliştirici Günlüğü Serisi Başladı

Square Enix'in merakla beklenen yeni oyunu Just Cause 3, geliştirici günlüğü serisinin başladığını duyurdu. Oyun severler Avalanche Studios’unçalışmalarını yakından takip edebilecek.
Yazar: Ömer Balk 30/07/2015

Square Enix'in E3 2015 oyun fuarında duyurduğu Just Cause 3, geliştirici günlüğü serisine kavuşuyor. Avalanche Studios'un 5 bölümlük serinden oulaşan geliştiri günlüğü serisin ilk bölümü yayımlandı.  Just Cause serisinin esas adamı ve baş kahramını Rico Rodriguez'e yakından bakma fırsatı sunan ilk video, Rico Rodriguez’in kim olduğu, üçüncü oyunda hangi yeni becerilere ve yeteneklere sahip olacağı ve ekibin kendisine nasıl hayat verdiği ile ilgili Avalanche Studios’un verdiği bilgileri izleyebileceksiniz.

Oyun Direktörü Roland Lesterlin videoda “Daha da yaşlandı,” diye açıklama yaparken, “Panau ve San Esperito’da geçirdiği yıllardan kalma yaraları var. Ona böyle bir geçmiş vermek istedik. Eğer bir nükleer bombayla yola çıkmış olsanız nasıl olurdunuz? Hem de iki kez?” Eğer kaçırdıysanız JUST CAUSE 3 üzerinde çalışan ana ekip üyeleri de tanıttığımız ve Avalanche Studios hakkında perde arkası bakışı sunan ‘Meet the Team’ videosunu da izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ömer Balk 30/07/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER