iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Oyuncak Haberleri >

İyi Bir Dinozor Filminin Oyuncakları Türkiye’de

Adore Oyuncak, “İyi Bir Dinozor” filminin oyuncaklarını Türkiye’ye getirdi. 15 Ocak’ta vizyona girecek olan ve büyük merakla beklenen Disney’in yeni filmi, dinozorların neslinin tükenmeyip insanlarla beraber yaşamalarını konu alıyor.
Yazar: Ömer Balk 10/12/2015

Adore Oyuncak, miniklerin dört gözle beklediği “İyi Bir Dinozor” filminin oyuncaklarını ülkemize getirdi. Bu macera dolu filmin karakterlerini 6 farklı figür ile keşfetmeye çocuklar bayılacak.

Bununla birlikte sevimli dinozor Arlo’nun büyük figürü, hareketli ağzı, döndürülebilen kafa ve bacaklarıyla 3 yaş üzerindeki küçüklerin yeni oyun arkadaşı olacak. Yanında tarih öncesi mini karakterle ile birlikte gelen figürler küçükler, büyük bir maceranın kapılarını aralayacak.

Dünyanın en sevilen oyuncak üreticilerinden TOMY imzasını taşıyan İyi Bir Dinozor filmi oyuncakları, film henüz vizyona girmeden raflarda boy gösterdi. İçinde Arlo, Forrest Woodbush, Will, Pterodatcyl gibi karakterlerin bulunduğu figürler 39,90 TL ve büyük figürler ise 64,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Ömer Balk 10/12/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER