iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Epilasyon Aletleri Haberleri >

IPL Instant Soft ile Pürüzsüz Bir Ten

Rowenta, yeni epilasyon cihazı IPL Instant Soft ile kullanıcılarına aylarca beklemeye gerek kalmadan, daha ilk seansta gözle görülür sonuçlar vadediyor.
Yazar: Ömer Balk 06/10/2016

Rowenta, yeni IPL Instant Soft ile kadınların gönlünü bir kez daha fethetti. Konsantre ışık atışı sayesinde daha ilk seansta istenmeyen tüylerde gözle görünür oranda azalma sağlıyor. Pürüzsüz bir vücudun keyfini sürmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan IPL Instant Soft, değiştirilebilen başlığı sayesinde maksimum hijyen sağlayarak tüm aile üyelerinin ortak kullanımı için ideal bir tercih oluyor.

Hassas yüz bölgesinde kullanım imkanı

IPL Instant Soft ile artık yüzünüze de rahatlıkla epilasyon uygulayabileceksiniz. Patentli özel döner başlık sistemi ile unutulan bölge kalmadığı gibi aynı bölgeye iki kere atış yapılamıyor. Aynı zamanda düzensiz epilasyondan kaynaklanan başarısız sonuçların da önüne geçilmiş oluyor.

Ömrü tükenmiyor

Kablolu kullanım avantajı ile sürdürülebilir ve azalmayan performansıyla rakiplerinden ayrılan Rowenta IPL Instant Soft, güvenliği de her şeyden önde tutuyor. Cilde temas halinde değişken ışık atımını engelleyen cilt temas sensörü, cilt rengi tanıma sensörü ve yüksek korumalı UV filtresi bulunan cihazın, değiştirilebilen başlığı sayesinde ömrü de hiçbir zaman tükenmiyor.

Üstelik hediye 4 başlığı sayesinde Rowenta Instant Soft’u aileniz ya da arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da vücudunuzun farklı bölgelerinde farklı başlıkları kullanabilirsiniz.

Ömer Balk 06/10/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER