iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

iPhone 7’nin Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Apple’ın iPhone 7’yi tanıtacağı tarihe dair ilk bilgiler gelmeye başladı.
Yazar: Hakan Sülün 11/08/2016

Apple her yıl olduğu gibi yıl da muhtemelen sonbahar aylarında yeni iPhone modelini tanıtacak. iPhone 7 adıyla lanse edilmesini beklediğimiz yeni nesil iPhone’un tam olarak hangi tarihte tanıtılacağına dair henüz resmi bir bilgi gelmiş değil. Ancak sızıntı yoluyla da olsa ilk kez bir tarih gündeme geldi. Bloomberg’ün raporuna göre iPhone 7, 7 Eylül tarihinde tanıtılacak.

Son 5 yıl içerisinde, iPhone SE hariç tüm iPhone modellerinin Eylül ya da Ekim tarihinde tanıtılmış olması, 7 Eylül iddiasını kuvvetlendiriyor. Örneğin bu yılın modelleri olan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus 9 Eylül 2015 tarihinde tanıtılmışlardı.

Bu yıl piyasaya sürülecek iPhone’un, seleflerine kıyasla oldukça radikal değişimler sunabileceği konuşuluyor. Örneğin Apple’ın 3,5 mm jak girişi yuvasını tamamen kaldırabileceği, aktarılan bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca iPhone 7 ile Home tuşunun da değişime uğrayacağı ve dokunmaya daha duyarlı hale geleceği söyleniyor. Bir diğer söylentiye göre de Apple’ın iPhone 7 ile beraber yeni nesil akıllı saati olacak Apple Watch 2’yi de tanıtacağı söyleniyor.

iPhone 7 ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Hakan Sülün 11/08/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER