iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Tablet Pc Haberleri >

iPad Pro Yüksek Çözünürlüğündeki Ekranla Gelebilir

Apple’ın yeni tableti iPad Pro modelinde 2732x2048p çözünürlüğündeki 12.9 inçlik ekranın görev yapılacağı iddia edildi.
Yazar: Ömer Balk 16/06/2015

Apple’ın Eylül’de düzenleyeceği etkinlik öncesinde yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu defa ortaya çıkan bilgiler yeni iPad modeli, iPad Pro ile ilgili. Apple cephesi henüz onaylamadı ancak büyük ekranlı iPad üzerinde çalışmalar devam ediyor. Büyük ekranlı iPad, iPad Pro ile benzer boyutta olacağı yönünde iddialarda mevcut.

Apple hem büyük ekranı bir iPad hem de iPad Pro ile karşımıza çıkabilir. Ancak iOS 9’un Beta sürümünde ortaya çıkan detayların ardından, başka bir geliştirici tarafından iPad Pro’nun ekran çözünürlüğüyle ilgili bilgiler ortaya çıkarıldı.

Geliştirici Hiraku Wang’ın, iOS 9 kodları arasında ortaya çıkardığı bilgilere göre tabletin ekran çözünürlüğü 2732x2048 piksel olacak ve ekran 263ppi piksel yoğunluğunda olacak. Ayrıca tabletin 12.9 inç boyutunda olacağı da iddia edildi. Tüm bilgiler geçtiğimiz hafta geliştiricilerin kullanımına açılan iOS 9 kodları arasından ortaya çıkarıldı ve kesinlik taşımıyor. Kesin bilgilere ulaşabilmek için Apple’ın Eylül etkinliğini beklemek zorundayız. Apple iPad ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Ömer Balk 16/06/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER