iştirakidir.

HTC One M8S Geliyor

HTC'nin başarılı üst seviye telefonu One M8'in donanımları ve fiyatı düşürülmüş modeli One M8S'e dair bilgiler firmanın resmi sitesinde yayınlandı.
Yazar: Can Arslan 03/03/2015

HTC, geçen yıl piyasaya sürdüğü ve üst seviye telefonlar arasında çoğu yönden dikkat çekmeyi başaran modeli One M8'in üretimini durdurmaya hazırlanıyor. Ancak firma bu modelin üretimini durdururken, One M8S adında bir diğer modeli piyasaya sürebilir. Samsung'un Neo ve LG'nin Beat serisi gibi, amiral gemilerinin özelliklerinin azaltılması ve fiyatının da düşürülmesi yöntemini uygulaması beklenen firmanın Benelux (Belçika, Hollanda, Lüksemburg) resmi sitesi One M8S hakkında çeşitli detaylar yayınladı.

HTC One M8S'te 8 çekirdekli ve 64 bit özelliğine sahip bir işlemci kullanılması bekleniyor. 1.7 ve 1 Ghz hızlarında 4 iki tip çekirdeğin yer alacağı işlemci Qualcomm Snapdragon 615 olabilir.

Firmanın Benelux Bölge Direktörü Mark Moons tarafından yapılan açıklamaya göre, HTC One M8S'in piyasaya çıkış tarihi belli olmasa bile, Avrupa satış fiyatının M9'un fiyatından yaklaşık 250 Euro düşük olacağı bekleniyor. HTC One M9'un 749 Euro olduğu düşünülürse, HTC One M8S'in fiyatının yaklaşık olarak 499 Euro olması bekleniyor.

Can Arslan 03/03/2015
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER