iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Elektrikli Süpürgeler Haberleri >

Hem Zeminleri Hem Havayı Tozdan Koruyun

Rowenta Silence Force Ailesi, torbalı ve torbasız ürünleriyle sadece tozları toplamıyor yüksek filtre teknolojisi sayesinde tozların yeniden havaya karışmasını %100’e yakın oranda engelleyerek hem yerinizi hem havanızı tozdan koruyor.
Yazar: Ömer Balk 06/06/2016

Özellikle hayvan beslenen, astım ya da alerjen hassasiyetin olduğu evlerde sadece tozun toplanması yeterli olmuyor. Birçok özelliğin evinizde A kalite temizlik için bir araya geldiği Rowenta Silence Force Ailesi, 3 katmanlı filtre teknolojisi sayesinde zeminden toplanan gözle görülmeyen tozların yeniden evinizin havasına karışmasını %100’e yakın oranda engelliyor.

Rowenta torbasız Silence Force Multi-Cyclonic’de karbon filtrenin ardından gelen mikro filtre gözle görülemeyecek kadar küçük tozların yeniden havaya karışmasını engellerken, hava çıkışında bulunan Hepa 13 filtre ise motor tarafından emilen mikroorganizmaların havaya karışmasını engelleyerek, tozu içinde hapsediyor. Böylece tozları %99,98 oranında filtreleyen Silence Force Multi-Cyclonic, A sınıfı toz emisyonu sağlıyor. Toz haznesinin ergonomik yapısıyla da sadece 3 harekette toza değmeden tüm hazneyi boşaltabiliyorsunuz.

Halıda A sınıfı performansı ile evlerin en büyük yardımcısı olan Silence Force 4A ise özel ağız yapısı sayesinde makineden çıkartılsa bile tozu içerisinde hapseden yeni Hijyen + torbası ve motordan hemen önce tozların hapsedilmesini sağlayan HEPA filtresiyle tozları %99,99 oranında filtreliyor. Özel yapısı sayesinde filtreyi değiştirmenize de gerek kalmıyor. Özellikle astım ve alerjen yapıya sahip kişilerde ve hayvan sahibi evlerde büyük önem taşıyan HEPA filtre yapıları ile Rowenta için sadece toz toplamak yetmez!

Rowenta Silence Force 4A iki farklı renk seçeneği 1.199 TL, Rowenta Silence Force Multi-Cyclonic ise 999,90 TL ile satışa sunuluyor. Rowenta Silence Force Multi Cyclonic tozları filtreleme oranı %99,98 – Silence Force 4A’da %99.99 olarak belirlenmiştir.

Ömer Balk 06/06/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER