iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Akıllı Saat Haberleri >

Hem Akıllı Hem de Çok Renkli

TeknoSA’nın tüketiciyle buluşturduğu ilk akıllı telefonu Preo P1’in ardından akıllı bilekliği Pwatch da pek çok özelliği ve fiyatı ile dikkat çekiyor. Pwatch, 9 farklı renk seçeneği, adım takibinden, kalori hesaplamaya, uyku düzeninden, cep telefonu uyumuna kadar birçok cazip özelliği ile hayatı iyileştirmeye destek veriyor.
Yazar: Ömer Balk 11/09/2015

TeknoSA, “Herkes için Teknoloji” felsefesi ile tüketiciye değer katan yatırımlarına devam ediyor. Yerli akıllı telefon pazarına Preo markalı android akıllı telefon ve beraberinde Pwatch akıllı saat (bileklik) ile giriş yapan TeknoSA’nın hedefinde kullanıcılarının hayatını iyileştirmek var.

Adım, kalori, uyku düzeni takibi gibi akıllı bilekliklerin genel özelliklerine sahip Pwatch, ek olarak telefona gelen SMS ya da çağrı gibi bildirimleri de ekranında gösterebiliyor.

Satış fiyatı 99 TL olan Pwatch’un özellikleri arasında vücut kitle indeksi ölçümü, hareketsizlik ikazı, su içme ikazı, programlanabilir alarmlar, titreşim, gelen arama uyarısı (android ile), gelen mesaj uyarısı (android ile), Oled ekran ve 9 renk alternatifiyle değişebilir kayış seçeneği bulunuyor.

Ömer Balk 11/09/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER