iştirakidir.

Halıda A Sınıfı Temizlik

Derinlemesine temizlik başlığı sayesinde başta halı olmak üzere tüm sert zeminlerde %100 Toz Toplama Performansına sahip Rowenta Silence Force 4A, enerji etiketi üzerindeki tüm kriterlere göre de en iyi notu alan elektrikli süpürge oldu.
Yazar: Ömer Balk 20/10/2015

Alanında eko enerji etiketi uygulamasının öncüsü Rowenta, enerji etiketi üzerindeki tüm performans kriterlerine göre en iyi notu alan Silence Force 4A’yı tüketicinin beğenisine sundu.

Derinlemesine Temizlik (Deep Clean) başlığı ile özellikle halı üzerinde %100 Toz Toplama Performansına sahip Rowenta Silence Force 4A, turbo başlık seçenekleriyle de kedi ve köpek tüylerini derinlemesine temizliyor, halılar tozdan ve kirden uzak kalıyor.

Rowenta Silence Force 4A %99.99 performansa sahip Hijyen+ torbası ile A Sınıfı filtreleme sağlarken filtre değişimi ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Sessiz modda 64dB en yüksek performans modunda ise 66dB ile sessizliğinden asla ödün vermeyenRowenta Silence Force 4A ergonomik özellikleri ile de pratik bir kullanım sağlıyor, ev işlerinde sizi yormuyor.

Silence Force 4A ile Rowenta yüksek performans ile evinizde sessiz ve derin temizliğin keyfini çıkartmanıza olanak sağlıyor. Rowenta Silence Force 4A iki farklı renk seçeneği ile 1.199 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

Ömer Balk 20/10/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER