iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Elektrikli Mutfak Aletleri Haberleri >

Geleneksel Anne Güveci Mutfağa Geri Döndü

Tefal Güveç Hazneli Çoklu Pişirici, sevdiklerine tüm yemekleri kolayca ve çok lezzetli şekilde pişirecek tek bir makine isteyenler için ideal. Kolay, pratik kullanımı, eşsiz güveç haznesiyle damak tadına uygun birçok farklı lezzeti hazırlama imkanı sunan Tefal Çoklu Pişirici, mutfakların yeni gözdesi olacak.
Yazar: Ömer Balk 12/11/2015

45 ayrı pişirme programı ile Tefal Çoklu Pişirici, çorbadan tatlıya, pilavdan yoğurda, krem peynir ve hatta bebek mamasına kadar birbirinden farklı birçok lezzeti sofralara taşıyor.

Tefal Çoklu Pişirici’nin en büyük özelliği “güveç” şeklindeki haznesi. Etkili dairesel ısı aktarımı, dengeli ve homojen pişirim sağlıyor. Böylece hem mükemmel lezzete ulaşmak daha kolay oluyor hem de geleneksel tatlar sofralardan eksik olmuyor.

Pencereli kapak ile yemekleri pişirirken görmek, pişirim zamanını ve süreyi tek tuşla ayaklamak da mümkün. DIY chef (kendin yap) programı ile de en sevilen yemeklerin tarifleri kaydedilebiliyor. Çoklu pişiriciye, buhar sepeti, pilav kaşığı, çorba kaşığı, ölçü kabı ve tarif kitabı da eşlik ediyor.

Mutfağında pratik ama lezzeti ön planda tutanların vazgeçilmezi olmaya aday Tefal Güveç Hazneli Çoklu Pişirici 549,9 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

Ömer Balk 12/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER