iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Konsol & PC Oyunları Haberleri >

Game of Thrones: Iron From Ice Yayında

Merakla beklenen oyun, Türkiye’de indirilebilir durumda! Satış fiyatı, tanıtım videosu ve diğer detaylar haberimizde.
Yazar: Ferhat Verdi 04/12/2014

Milyonları peşinden sürükleyen televizyon dizisi Game of Thrones’un PC ve konsol oyunları da heyecan uyandırmaya devam ediyor. 2014 yılı başında yayınlanan ilk Game of Thrones oyunun ardından bu kez de başka bir geliştiricinin imzasını taşıyan yeni oyun yayınlandı.

Geliştiriciliğini Telltale Games’in üstlendiği Game of Thrones: Iron From Ice adlı oyun, 2 Aralık’ta ABD’de yayınlanmasının ardından 3 Aralık’ta Steam üzerinden indirilebilir durumda. Aralarında Türkiye’nin de yer aldığı Avrupa ülkelerinde yayınlanan oyunun Türkiye için satış fiyatı ise 49 TL. Game of Thrones dünyasını başarılı bir tasarım ve sürükleyici senaryo ekseninde sunduğu yönünde pozitif yorumlar alan oyunun grafikleri de büyük beğeni topladı. 

Game of Thrones: Iron From Ice, Forrester Hanesi’nden beş farklı karakterden birinin seçilmesi, karakterin çeşitli görevleri tamamlaması temasına dayanıyor. Westeros dünyasını yaşatan oyunun tanıtım videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

Ferhat Verdi 04/12/2014
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER