iştirakidir.

Fallout Shelter 1 Numaraya Yerleşti

Bethesda’nın geçtiğimiz günlerde duyurduğu mobil oyunu Fallout Shelter, iTunes’da 1 numaraya yerleşti. Ücretsiz olarak indirilebilen oyun, iOS 7 ve üzeri işletim sistemli cihazlarda oynanabiliyor.
Yazar: Ömer Balk 18/06/2015

Bethesda Softworks, Fallout 4 oyunun 10 Kasımda oyuncularla buluşacağını duyurdu. E3 2015’de duyurulan oyunla birlikte 2 önemli inovatif gelişme duyurulmuştu. Bu gelişmelerden ilki, giyilebilir teknolojilere yönelikti. İkinci gelişmeyse, Fallout Shelter’ın mobil oyunun iOS işletim sistemli cihazlara sunulmasıydı.

Fallout evrenini mobil dünyaya taşıyan Fallout Shelter, kendi vaultunuzu oluşturmanızı, yeni rezidanslar ve katlar oluşturarak geliştirmenizi sağlayan bir oyun. İlk çıktığı günden büyük bir taleple karşılaşan mobil oyun, iTunes’da top 10’a girmeyi başardı. Fallout Shelter, Candy CrushS aga’yı geçerek iTunes’da ilk sıraya yerleşti.

Bethesda’nın ne kadar doğru bir hamle yaptığı ve Fallout’un ne kadar geniş bir kitle tarafından takip edildiğini Fallout Shelter ile görebiliyoruz. Oyunun Android platformunda olmayışı Bethesdayı sıkıntıya soktu. Twitter üzerinden bir çok mesajla oyunun neden Android ve iOS için aynı anda kullanıma sunulmadığı yönünde sitemkar mesajlar alan Bethesda, önümüzdeki aylarda oyunu Android’de de kullanıma sunacak.

Ömer Balk 18/06/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER