iştirakidir.

Fallout 4 Resmen Duyuruldu

Bethesda Softworks’un merakla beklenen oyunu Fallout 4 resmen duyuruldu ve oyun hakkında ilk video yayınlandı.
Yazar: Ömer Balk 04/06/2015

Bethesda’nın geri sayımı sonunda tamamlandı ve bekleme nihayet sona erdi. Bethesda’nın web sitesinde yer alan geri sayım 24 saat sonra sona ererken, Fallout tutkunlarını sevindirecek haber geldi. Gerçi, geri sayımı gören birçok oyun sever, yeni Fallout’un duyurulacağını tahmin etmişti. Ancak bir sürprizle karşılaşmayı bekleyen oyun severler, çeşitli iddiaları ortaya atmaya başlamıştı.

Fallout evrenine hakim oyuncular serinin dördüncü oyununu, 3 dakikalar videoyla karşıladılar. Oyun içi evren hakkında detaylar veren videoya göre, oyun bizi geçmişe, tüm olayların başına götürecek gibi görünüyor. Post apokaliptik evrende geçen Fallout serisi, 22 ve 23 yy’da Retro fütüristtik havasıyla, oyun severlerin gönlünde taht kurmuş serilerden biri.  Gelecekle 1950’ler Amerika’sını buluşturan atmosfer, her oyunda bizleri farklı bir serüvene sürüklemişti.

Serinin son oyunu olan Fallout 4’ün ilk videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Oyunla ilgili olarak elimizde Bethesda’nın yayınladığı 3 dakikalık video bulunuyor. Fallout 4’ün E3 fuarıyla birlikte detaylanması bekleniyor.

Ömer Balk 04/06/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER