iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Konsol & PC Oyunları Haberleri >

Fallout 4 Konsol Oyuncularını Üzdü

Bethesda’dan konsol oyuncularına kötü haber geldi. Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 4, PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcıları tarafından oynanamayacak.
Yazar: Ömer Balk 09/06/2015

Geçtiğimiz hafta duyurulan Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 4 ile ilgili Bethesda cephesinden yeni açıklamalar geldi. Son açıklamalarla konsol oyuncularını birazcık üzecek türde. Bildiğiniz gibi Fallout 4, bilgisayarlar, PlayStation 4 ve Xbox One için onay almıştı. Yani yeni oyunu oynamak isteyen kullanıcılar bu platformlardan birine sahip olması gerekiyor. Ancak özellikle konsol kullanıcıları Fallout 4’ün Xbox 360 ve PlayStation 3’e geleceği yönünde ümitliydiler.

Maalesef Bethesda, PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcılarını üzecek açıklamayı yaptı ve ekiplerinin belirtilen platformlar dışında çalışma yapmadığını belirtti. Açıklamayı yapan isimse Bethesda’nın global topluluk lideri Matt Grandstaff oldu.

Oyun severler Fallout 4’ün eski konsollar için piyasaya sürüleceği konusunda oldukça ümitliydiler. Grandstaff’ın NeoGAF forumlarında yaptığı açıklamayla tüm ümitler boşa çıktı. Fallout 4 oynamak isteyen oyun severler bilgisayar, PlayStation 4 ya da Xbox One platformlarını tercih etmek zorundalar.E3 fuarında tanıtılması beklenen Fallout 4 ile ilgili detaylı bilgileri fuarla birlikte sizlere aktaracağız.

Ömer Balk 09/06/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER