iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Elektronik (Outdoor) Haberleri >

Enerji İhtiyacınız Her An Karşılanacak

Bushnell, tüm macera ve aksiyonlara dayanıklı Bushnell Solar Wrap Mini ile en zorlu maceralarda en yakın yol arkadaşınız olacak. Kapalı durumda sarılarak çok küçük bir boyuta gelen Solar Wrap, açıldığında geniş bir yüzey alanına yayılarak çok kısa sürede enerji depolamanıza yardımcı oluyor.
Yazar: Ömer Balk 10/12/2015

Yenilikçi ürünleriyle ön plana çıkan Bushnell, tüm macera ve aksiyonlara dayanıklı Bushnell Solar Wrap Mini ile en zorlu maceralarda en yakın yol arkadaşınız olacak.

Kapalı durumda sarılarak çok küçük bir boyuta gelen Solar Wrap, açıldığında geniş bir yüzey alanına yayılarak çok kısa sürede enerji depolamanıza yardımcı oluyor. Dayanıklı, esnek güneş panelleri sayesinde rulo şeklinde sarılarak çok küçük taşıma boyutuna ulaşır. Bushnell Solar Wrap mini ile tam aydınlık havada olmasanız bile enerji depolama işlemine kesintisiz devam edebilirsiniz.

Üründe bulunan dahili lityum ion batarya ile topladığınız enerjiyi depolayarak ihtiyacınız anında hemen kullanabilirsiniz. Usb şarj girişi sayesinde duvar prizinden çok kısa sürede cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Usb güç çıkış portu ile pek çok cihaza uyumlu olarak kullanabilir ve cihazlarınızı Solar Wrap Mini ile tekrar tekrar doldurabilirsiniz.

Ömer Balk 10/12/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER