iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Epilasyon Aletleri Haberleri >

Ekstra Yumuşak Deneyimin Tadını Çıkarın

Güzellikle modayı birbirinden ayrı düşünemeyen ve epilasyona yeni başlayan kadınları YENİ Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru ile tanışıyor. Kusursuz tenini “hayat kurtaran” elbiselerin ardına saklayan kadınları yüreklendirecek ve onlara risk alma cesareti verecek YENİ Silk-épil 5 Islak ve Kuru, epilasyona yeni başlayan kadınlara özgür olmanın inceliklerini öğretiyor.
Yazar: Ömer Balk 29/09/2015

Yeni trendleri denemek isteyen fakat bir türlü gerekli özgüveni kendinde bulamayan kadınlar, Braun Silk-épil epilatör ürün çeşitleriyle özgürleşmeye devam ediyor. Yeni Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru her an güzel ve bakımlı görünmenin önemine inanan kadınlara özgüvenlerinin farkına varma ve her gün yeni bir tarz deneme imkanı sunuyor. Islak ve Kuru özellikli, en sofistike ve en etkili seriler olan Silk Epil 9 ve 7 ‘den sonra, artık Silk Epil 5’te de Islak ve Kuru özelliği ile yepyeni bir seri olarak hayatımıza giriyor. Epilasyona yeni başlayan genç kadınlar için tasarlanan ürün, ekstra yumuşak bir deneyim yaşanmasını sağlıyor ve ıslak kullanımı sayesinde suda epilasyonu mümkün kılarak acı hissini azaltıyor.

 

Epilasyona yeni başlayanlar için ekstra nazik deneyim sunan Yeni Braun Silk-épil 5, hem kuru hem de su atında kullanıma uygun. Ürün, masaj silindir aksesuarıyla teninizi canlandırırken, düzenli kullanıldığında epilasyon acısını ortadan kaldırıyor. Kum tanesi kadar kısa tüyleri (0.5 mm) hassas bir şekilde alan ve dört haftaya kadar uzun süren süper pürüzsüz bir cilt yüzeyi elde etmenizi sağlayan Braun Silk-épil 5, bir sonraki epilasyona kadar bekleme sorununu da yok ediyor.

Yeni kaymayı önleyici kavrama noktası ile su altında da kontrolü kolaylaştıran Baun Silk-épil 5, vücudun tüm hatlarına erişmeye yarımcı olan eşsiz yakın temas başlığıyla tasarlandı. Siz de ihtiyaç duyduğunuz pürüzsüzlüğü teninizde yakaladıktan sonra gardırobunuzu özgür bırakın ve tarzınızı güvenle değiştirin.

YENİ Braun Silk-épil 5 Islak ve Kuru’nun tavsiye edilen satış fiyatı: 289 TL

Braun Silk-épil 9 SkinSPA’nın tavsiye edilen satış fiyatı 599 TL

Ömer Balk 29/09/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER