iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Kol Saatleri Haberleri >

Dünyanın İlk Hibrit Sistemli Saatleri

Casio, dünyadaki 6 istasyondan gönderilen radyo dalgalarını ve GPS sinyallerini algılayarak zamanı ayarlamaya yarayan ilk komple metal hibrit zaman ölçümleme sistemini Oceanus OCW-G1000 modeline uyarladı.
Yazar: Ömer Balk 17/11/2015

Casio, dünyadaki 6 istasyondan gönderilen radyo dalgalarını ve GPS sinyallerini algılayarak zamanı ayarlamaya yarayan ilk komple metal hibrit zaman ölçümleme sistemini Oceanus OCW-G1000 modeline uyarladı. Kalite ve işlevselliği "Zarafet ve Teknoloji" konsepti ile sunan Oceanus OCW-G100, dünyanın neresine yolculuk ederseniz edin her zaman dakik kalmanızı sağlıyor.

Saatiniz, dünyanın neresinde olursanız olun geçerli konumunuzu belirleyerek, tek bir tuşla, GPS sinyalleri ve radyo dalgası sinyalleri yardımı ile doğru zamanı gösteriyor. Oceanus koleksiyonu metal, zarif görünümü ile dünyanın ilk hibrit sistemli saati olma özelliğini taşıyor. Sadece 7 saniye gibi kısa bir sürede konumunuzu dikkate alan, sürekli seyahat edenlerin vazgeçilmezi olacak bu modeller 2 farklı konuma ait saat bilgisini ekrana taşıyabiliyor.

Casio Oceanus serisi, bir saatte aranan kalite, güneş enerjisi ile şarj olabilme, suya dayanıklılık ve şıklık gibi önde gelen özelliklerin tümünü taşıyor.

Ömer Balk 17/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER