iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Masaüstü Bilgisayar Haberleri >

Dünyanın En Geniş İşlemci Koleksiyonu

Rus bir delikanlı, hayatın anlamını bilgisayar işlemcilerinde bulmuş olacak ki, 1.000'den fazla işlemci toplamış.
Yazar: Can Arslan 30/12/2014

"Dünyanın en gereksiz koleksiyonları" adıyla bir liste yapılsa, üşenmeyip 1.000'den fazla işlemci toplayan Rus gencine ait olan işlemci koleksiyonu sıralamaya girer. Tabii bu durumda delikanlı da bir ödül alır. 

Rusya'dan gelen ilginç habere göre, adı belirtilmeyen bir genç, kendisini bazıları Sovyetler Birliği döneminden kalma işlemcileri biriktirmeye adamış. Rusça bir forumda "İşte benim mutevazı işlemci koleksiyonum" başlığı ile konu açan ve hemen ardından birçok paylaşıma konu olan genç, amacına ulaşmış ve kendisini tüm dünyaya tanıtmış gibi görünüyor.

Haberin fotoğrafları elimize geçmeden önce, bu tür bir koleksiyona sahip birinin yaşadığı ortamı hayal etmiş ve muhtemelen birçok teknolojiyi bir arada görebileceğimiz bir odayla karşılaşmayı ummuştuk. Ancak tüplü televizyon ile bizi şaşırtan genç, işlemcilerini önüne serdiği duvar halısıyla son darbeyi vurup aklımızdaki teknoloji meraklısı insan protototipini yerle bir etmeyi başardı.

Can Arslan 30/12/2014
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER