iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Konsol Aksesuarları Haberleri >

DUALSHOCK 4 ile Kablosuz Oyun Windows PC’ye ve Mac’e Geliyor

Sony, DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör’ün 2016’da satışa sunulacağını duyurdu. DUALSHOCK 4 kablosuz kumandasıyla Bluetooth üzerinden PC veya Mac işletim sistemine bağlamayı mümkün hale getiriyor.
Yazar: Ömer Balk 05/09/2016

Sony'nin yeni adaptörü, Windows PC ve Mac üzerinde PlayStation 4 (PS4) Remote Play gibi uyumlu uygulamaları geliştiriyor.  DUALSHOCK 4 kablosuz kumandasını Bluetooth üzerinden PC veya Mac işletim sistemine bağlamayı mümkün hale getiriyor. Adaptör sayesinde parmaklarınızın ucuna taşınan DUALSHOCK 4’ün sezgisel kablosuz kumanda özellikleri ile kablosuz Remote Play deneyiminin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kolay ve hızlı kullanım sağlayan özelliklerden yararlanabilmek için oyun severlerin tek yapması gereken PS4 Remote Play’i indirmek. Ücretsiz indirilebilen bir uygulama hem Windows PC hem de Mac sistemleri ile uyumlu. Uzatktan Oynatma (Remote Play), Kablosuz Adaptör yardımıyla, cihazların USB yuvası üzerinden veya Bluetooth üzerinden kablosuz olarak eşleştriyor ve kullanıcıların DUALSHOCK 4 Kablosuz Kumandalarını bağlamadan PS4’lerine uzaktan erişmesine imkan tanıyor.

DUALSHOCK 4 Kablosuz Kumanda ve Adaptör, 24 Ağustos’tan itibaren Birleşik Krallık, Belçika ve Hollanda’da hizmete giren Windows PC üzerindeki PlayStation Now (PS Now) abonelik hizmetiyle de uyumlu. Oyun severler, 300’ü aşkın klasik PlayStation oyununun yer aldığı ve sürekli büyüyen kütüphaneye anında erişebilmek için PS Now Windows PC uygulamasını indirebilir.

Net çizgileriyle kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan DUALSHOCK 4 Kablosuz Adaptör’ün kullanımı son derece sezgisel ve kolay. Oyun severler, bağlandıktan sonra oyun ve uygulamanın destekleyen DUALSHOCK 4 Kumanda’sının tüm özelliklerine anında erişim sağlayabilecek.

Ömer Balk 05/09/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER