iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Epilasyon Aletleri Haberleri >

Daha Kısa Sürede Pürüzsüz Bir Cilde Kavuşun

IPL teknolojisiyle kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan Philips’in yeni ürünü Lumea Essential şimdi Türkiye’de.
Yazar: Ömer Balk 06/06/2016

Philips, profesyonel güzellik salonlarında da kullanılan IPL teknolojisini (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) temel alan ışık bazlı yenilikçi ürünleri ile kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Lumea Ailesinin dermatologlarla geliştirilen yeni üyesi Philips Lumea Essential, hassas ışık atışları ile tüy köklerini hedefleyerek tüylerin uyku evresine girmesini sağlıyor ve tekrar çıkmalarını engelliyor.

Philips Lumea Essential’ın öne çıkan özelliklerinden biri ise %25 daha hızlı uygulama kolaylığı sunarak, kullanıcılarına zaman kazandırması… Kompakt tasarımıyla Philips Lumea Essential, alt bacak uygulamasını 16 dakika gibi kısa bir sürede bitirilebiliyor.

Philips Lumea Essential, entegre cilt tonu sensörü ile her seans öncesinde uygulama yapılan bölgeyi kontrol ediyor. Uygulama için uygun olmayan bir cilt tonu algılandığında cihaz otomatik olarak uyarıda bulunuyor. Beş farklı enerji seviyesi bulunan Philips Lumea Essential, 200 bin ışık atımı kapasitesine sahip. ‘Kaydırarak Uygulama’ ve ‘Kaldırarak Uygulama’ modları da daha rahat ve kesintisiz bir deneyim yaşatan Lumea Essential, hassas bölgelerde de güvenli ve etkili performansıyla kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Hem yüz hem vücutta uzun ömürlü ve nazik IPL çözümü sunan Philips Lumea Essential BRI861/00 849,99 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile Türkiye’de.

Ömer Balk 06/06/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER