iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Kombi Aksesuarları Haberleri >

Daha Fazla Tasarruf İçin Honeywell Akıllı Termostat %21 İndirimli

Yılın en uzun gecesi, 21 Aralık gecesinde daha fazla tasarruf için Honeywell’in bir sürprizi var. 21 Aralık gecesinde maksimum tasarruf elde edilebilmesi için 14 Aralık – 21 Aralık tarihleri arasında Honeywell Akıllı Termostat yüzde 21 indirimle tüketicilerine ulaşacak.
Yazar: Ömer Balk 09/12/2015

Gece saatlerinde hava sıcaklığı gündüz saatlerine oranla daha düşük oluyor ve evlerimizin sıcaklığını sabit tutmak amacıyla daha fazla enerji harcıyoruz. Kış mevsiminin başlangıcı kabul edilen yılın en uzun gecesi 21 Aralık’ta bu enerji harcaması en üst düzeylere çıkabiliyor.

Yılın bu en uzun gecesinde en fazla tasarrufu sağlamak için Honeywell tüketicilere termostat kullanımını tavsiye ediyor ve Akıllı Termostat'ın daha çok insana ulaşması için de tüketicilerine sürpriz bir kampanya düzenliyor.

14 – 21 Aralık tarihleri arası Honeywell Akıllı Termostat yüzde 21 indirimle satışa sunulacak. Üstelik kampanya kapsamında ücretsiz montaj imkanı da sağlanacak.

Honeywell Akıllı Termostat, kullanıcılarına enerji tasarrufu sağlıyor. Kullanıcılar evlerinin sıcaklığını mobil cihazlarıyla istedikleri yerden istedikleri zaman kontrol etmenin konforunu yaşıyor.

Ömer Balk 09/12/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER