iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Kol Saatleri Haberleri >

Casio G-Shock ile Disneyland Fırsatı

Modayı takip edenlerin aynı zamanda fonksiyonellikten vazgeçemeyenlerin tercihi Casio G–SHOCK sürpriz kampanyası ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
Yazar: Ömer Balk 05/11/2015

Darbelere dayanıklılık özelliğinin yanı sıra kronometre, alarm, tam otomatik takvim ve 200 metre su geçirmezlik özellikleriyle de dikkat çeken, her yaş ve her zevke uygun G-SHOCK, saat sektöründe bir ilke imza atarak başlattığı bu sürpriz kampanyası ile çok özel hediyeler dağıtıyor.

G-Factory Mağazaları, Konyalı Saat Mağazaları ve ERSA yetkili bayilerinden ve Konyalı Saat ve Ersa Saat web sitelerinden G-SHOCK satın alanlar, Disneyland Seyahati, iPhone veya Playstation kazanma şansı yakalıyor. Katılımcılar www.shocklakazan.com sitesi üzerinden, istenen kişisel bilgileri ve çekiliş kupon kodlarını yazarak çekilişe katılabilecekler. Yapılacak çekiliş sonucunda 3 kişiye çift kişilik Disneyland Paris Seyahati, 10 kişiye iPhone 6, 15 kişiye Playstation 4 hediye edilecek. Sıra dışı tasarımları ve iddialı renkleriyle G-SHOCK koleksiyonu sonbahar sürprizi ile sizleri bekliyor.

Ömer Balk 05/11/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER