iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Elektrikli Süpürgeler Haberleri >

Büyük Evlerde Mükemmel Sonuç, Kolay Kullanım

Rowenta X-Trem Power Cyclonic elektrikli süpürge, 4AAA performansı, çift katmanlı filtreme ve sessiz çalışma özellikleriyle yaşam alanınız için en önemli yardımcınız olacak.
Yazar: Ömer Balk 06/10/2016

Evinizde A kalite temizlik için ideal özelliklerin bir araya geldiği Rowenta X-Trem Power Cyclonic; parke/fayans başlığı ve turbo fırçasıyla, koltuklarınız dahil tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlıyor. Sağlam, güçlü ve kullanımı rahat olan Rowenta X-Trem Power Cyclonic, özellikle büyük ve kalabalık evlerin temizliği için ideal.

Sınıfının en iyi filtreleme performansıyla tüyler ya da dışarıdan gelebilecek alerjen ve bakterileri derinlemesine temizleyen Rowenta X-Trem Power Cyclonic tozu içinde hapsediyor, mikroorganizmaların havaya karışmasını engelliyor. Halılar, mobilyalar ve tüm yüzeylerle birlikte evinizin havası da tertemiz oluyor.

Roventa X-Trem Power Cyclonicin kolay temizlenen XL toz haznesi tamamen yıkanabiliyor ve park pozisyonu ile daha az yer kaplıyor. Üstelik 8,8 m kablosuyla evde özgürce temizlik yapma imkanı sağlıyor.

Ömer Balk 06/10/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER