iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

BlackBerry Venice Kasımda Gelecek

BlackBerry’nin yeni amiral gemisinin Qualcomm Snapdragon 808 çip setini kullanacağı ve Kasım ayında satışa sunulacağı ortaya çıktı.
Yazar: Ömer Balk 18/06/2015

BlackBerry cephesinde son günlerde önemli gelişmeler yaşanıyor. Android işletim sistemli telefon pazarına girmeye hazırlanan BlackBerry, telefonun üretiminde Samsung ile işbirliği yapacağını duyurmuştu. Daha önce çeşitli sızıntılarla görsellerine ulaşılan Venice kod adlı yeni amiral gemisi modeli, kayar fiziksel tuş takımına ve Android işletim sistemine sahip olacak. BlackBerry, büyük bir ihtimalle, kasım ayında telefonu satışa sunmuş olacak.

Telefonun teknik özellikleri arasında, 64-bit Qualcomm Snapdragon 808 çip seti, 1.8GHz 6 çekirdekli işlemci ve 3GB RAM yer alıyor. Telefonun teknik özelliklerinin LG’nin amiral gemisi LG G4 ile aynı olacağı tahmin ediliyor. Telefonun ekranıysa 5.4 inç boyutundaki QHD panel olacak. Ayrıca telefonda 16 mega piksel çözünürlüğünde ana kamera ve 5 mega piksel çözünürlüğünde selfie kamerası bulunacak. Bu bilgilerin iddia olduğunu belirtelim. BlackBerry tarafından doğrulanmış bir bilgi şuan için mevcut değil. Firma içi kaynaklardan alınan bilgilere göre, önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgilere kavuşacağız.

Ömer Balk 18/06/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER