iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Televizyonlar Haberleri >

Black Mirror’ın Dönüş Tarihi Belli Oldu

Teknolojik distopya dizisi Black Mirror’ın üçüncü sezonu, Netflix üzerinden 21 Ekim’de yayınlanacak.
Yazar: Hakan Sülün 28/07/2016

Televizyon dizileri tarihinin en karanlık ve en iyi bilim kurgu serilerinden biri olan Black Mirror geri dönüyor. Her bölümünde farklı karakterler ve farklı mekanlarda geçen teknolojik çarpıklık hikayelerini konu alan dizi, 21 Ekim günü geri dönüş yapacak. Üstelik her zamankinden daha fazla bölümle gelecek.

İlk iki sezonu Channel 4 üzerinden yayınlanan dizi, üçüncü sezonunu Netflix üzerinden gerçekleştirecek. Netflix’le yapılan anlaşmanın toplamda 12 bölüm içerdiğini de ayrıca belirtelim. 21 Ekim tarihinde ise bu 12 bölümün ilk 6’sı yayınlanacak. Hatta bölümlerin isimleri, başrol oyuncuları ve yönetmenleri de açıklandı:

- “San Junipero”: Gugu Mbatha-Raw ve Mackenzie Davis’ın başrolü paylaştığı bölümü Owen Harris yönetiyor.

- “Shut Up and Dance”: Jerome Flynn ve Alex Lawther’ın başrollerde yer aldığı bölümü James Watkins yönetiyor.

- “Nosedive”: Bryce Dallas Howard, Alice Eve ve James Norton’ın başrollerinde yer aldığı bölümü Joe Wright yönetiyor.

- “Men Against Fire”: Michael Kelly, Malachi Kirby, ve Madeline Brewer’ın başrolleri oynadığı bölümü Jakob Verbruggen yönetiyor.

- “Hated in the Nation”: Kelly MacDonald’ın tek yıldız olarak göründüğü bölümde James Hawes yönetmenlik koltuğunda oturuyor.

- “Playtest”: bölümünde ise Wyatt Russell ve Hannah John-Kamen başrollerde yer alırken yönetmenlik koltuğunda Dan Trachtenberg yer alıyor.

İngiliz yazar Charlie Brooker tarafından hayata geçirilen Black Mirror dizisi, 2011 ve 2013 yıllarında iki sezon oynamış, ayrıca 2014 yılında da özel bir yılbaşı bölümü yayınlamıştı. Siber terör, sanal gerçeklik ya da distopyan toplumlar üzerine konuları ele alan dizinin ilk iki sezonunda, her biri bir film tadında üçer bölüm yayınlanmıştı.

Hakan Sülün 28/07/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER