iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Saç Kurutma Makineleri Haberleri >

Bavulunuz İçin İdeal Saç Kurutma Makinesi

Philips EssentialCare saç kurutma makinesi, katlanabilen kol yapısı ile bavulunuzda yer kaplamıyor, seyahatlerinizde ihtiyacınız olan hızlı ve konforlu deneyimi sunuyor.
Yazar: Ömer Balk 13/07/2015

Philips ses uzmanları tarafından tasarlanan, daha sessiz EssentialCare saç kurutma makinesi, 1600 Watt gücü ile performanstan ödün vermiyor. ThermoProtect ayarı sayesinde optimum kurutma sıcaklığıyla saçın a?ırı ısınmasına kar?ı ekstra koruma sağlayan EssentialCare, saçlarınıza bakım yaparken, aynı güçlü hava akımıyla en iyi sonuçları sunuyor. EssentialCare, istediğiniz tarzı elde etmeyi hızlı ve kolay hale getirmek için 3 farklı hız ve ısı kombinasyonu sunuyor. Cool Shot ayarı ise şekillendirmenin ardından dilediğiniz tarzı tamamlamak ve sabitlemek için ideal.

Asma halkası, taşıma kılıfı ve katlanabilir kolu sayesinde evde veya seyahat konaklamalarında kolayca saklanabilen Philips EssentialCare saç kurutma makinesi, 1,8 metre kablosu ile de maksimum esneklik sağlıyor. Philips BHD006 EssentialCare saç kurutma makinesi; 94,99 TL’den satışa sunuluyor.

Ömer Balk 13/07/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER