iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Saç Kesme Makineleri Haberleri >

Bakımlı ve Teknoloji Seven Erkeklere

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz tıraş makineleri üreticisi Remington, Sevgililer Günü’nde hediye arayışında olan kadınların imdadına yetişiyor. Remington QuickCut Saç Kesme Makinesi, hızlı saç kesimi yapmak isteyen erkeklerin ve evde sevgilisinin saçını kesmek isteyen kadınların tercihi olacak.
Yazar: Ömer Balk 14/01/2016

Remington, kişisel bakımına önem veren ve teknolojiyi yakından takip eden erkeklere özel Sevgililer Günü’nde farklı hediye seçeneği sunuyor. Bakımlı erkeklerin tercihi Remington’ın QuickCut Saç Kesme Makinesi ile saç kesme alışkanlıkları değişecek.

Remington’un en hızlı kendi kendine saç kesme makinesi Remington QuickCut Saç Kesme Makinesi, CurveCut teknolojisi ile daha temiz ve kusursuz bir kesim vaat ediyor. Ele rahatça oturan ergonomik tasarımı sayesinde favorilerin ve boyun bölgesinin kolay ve düzgün kesilmesini sağlıyor. Paslanmaz çelik bıçaklar, 40 dakika kesintisiz çalışma süresi, 10 dakikada hızlı şarj ve tamamen yıkanabilir özellikleriyle Remington QuickCut Saç Kesme Makinesi kişisel bakımına önem veren ve teknolojiyi yakından takip eden erkeklerin tercihi olacak.

Remington HC4250 QuickCut Saç Kesme Makinesi Satış Fiyatı: 129,00 TL

Ömer Balk 14/01/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER