iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Bilgisayar Oyunları Haberleri >

Assassin’s Creed: Victory 2015’te Geliyor

İngiltere’de Victoria döneminin işleneceği Assassin’s Creed: Victory’nin Kasım 2015’te yayınlanması bekleniyor.
Yazar: Ferhat Verdi 04/12/2014

Assassin’s Creed: Unity’nin kısa süre önce yayınlanmasının ardından serinin sonraki oyununa dair ilk bilgiler gelmeye başladı. Ubisoft Quebec’in geliştiriciliğini üstlendiği aksiyon/macera oyunu serisinin sonraki versiyonu Assassin’s Creed: Victory adıyla sahne alacak.

Oyun, İngiltere’de 1800’lerin ortasındaki Victoria devrinde geçecek. Sanayi devriminin başlangıcına da denk gelen dönem, konusu İngiltere’de geçen ilk Assassin’s Creed oyunu olacak. Herhangi bir aksaklık yaşanmadığı taktirde oyunun Kasım 2015’te satışa çıkması bekleniyor. 

PS4, Xbox One ve PC’ye çıkacak olan Assassin’s Creed: Victory’e dair ekran görüntülerinin yanı sıra bir de video ortaya çıktı. Lansmanına bir yıla yakın süre olmasına karşın yaşanan bu durum, oyun severler için büyük bir sürpriz anlamı taşırken İngiltere’den çeşitli görüntüler, kıyafetler ve bazı savaş aletleri dikkat çekti.

Ferhat Verdi 04/12/2014
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER