iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Akıllı Saat Haberleri >

Apple, Zengin Kullanıcılarını Sırada Bekletmeyecek

Apple Watch Edition adı verilen, en pahalı Apple Watch modelini satın almayı düşünen kullanıcılara, teknoloji devi kendi mağazalarında büyük bir jest yaparak hiç sıra beklemeden ürüne ulaşma olanağı ve özel bir Apple uzmanından ürün hakkında bir saat kadar süren bir tanıtım hizmeti alacak.
Yazar: Cenk Atlı 07/04/2015

Apple Watch Edition adı verilen, en pahalı Apple Watch modelini satın almayı düşünen kullanıcılara, teknoloji devi kendi mağazalarında büyük bir jest yaparak hiç sıra beklemeden ürüne ulaşma olanağı ve özel bir Apple uzmanından ürün hakkında bir saat kadar süren bir tanıtım hizmeti alacak. İki yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmetinin de sunulacağı ürün 17.000 dolarlık etiket fiyatı, 38 mm kalınlığında ve 18-karat altın malzemeli çerçevesiyle mobil teknoloji piyasasında büyük bir yankı uyandırmıştı.

Edition’ın demo merkezleri de Watch ve Watch Sport için olanlardan ayrı olacak. 9to5Mac sitesinde yer alan habere göre, mağazada bulunan satış temsilcilerine de bir hırsızlık riskine karşı ikiden fazla Edition ürünü ortaya çıkarmadan önce mağazanın koşullarını gözetlemeleri tavsiye ediliyor. Apple’ın mağaza çalışanlarına yaptığı açıklamada bir Edition’ın satın alınma “macerasının son derece kişisel, zarif ve amaca yönelik olmasının hedeflendiği” belirtiliyor.

Cenk Atlı 07/04/2015
Yeni teknolojileri ve bilim kurguyu yakından takip ediyor. Makinelerin insanlığı ele geçirmesinden endişe duysa da, onları yakından tanımanın her ihtimale karşı iyi bir fikir olduğunu düşünen yazar, cimri.com için özellikle akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlar üzerine odaklanıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER