iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Akıllı Saat Haberleri >

Apple Watch'un Ön Siparişi 2.3 Milyonu Aşmış Olabilir

Teknoloji devi Apple, büyük ses getiren yeni ürünlerinden Apple Watch'un resmi satış rakamları...
Yazar: Cenk Atlı 22/04/2015

Teknoloji devi Apple, büyük ses getiren yeni ürünlerinden Apple Watch'un resmi satış rakamları konusunda sessizliği korusa da, mobil teknoloji pazarını yakından tanıyan bağımsız araştırmacılar kendi tahminlerini açıklamaya başladılar bile. İşte bu araştırmacılardan, en doğru tahminleri vermesiyle ünlü Ming-Chi Kuo elde ettiği çeşitli verilere dayandırarak Apple Watch'un satışına dair tahmini bir rakam öne sürdü. Buna göre, Apple Watch'un şimdiye kadar dünya çapındaki ön siparişlerle birlikte şimdiden 2,3 milyon gibi bir satış rakamı var.


MacRumors sitesinde yer verilen bu tahmini rakamların yanında, bu haftanın başlarında Slice Intelligence adlı bir şirket tarafından yine dikkat çekici bir tahmin daha yapılmıştı. Buna göre söz konusu firma, Apple Watch'ların yalnızca ABD'deki ön sipariş satış rakamının 1,2 milyon olduğu iddia etti. Fakat, yararlandığı kaynaklar itibariyle Slice Intelligence'ın Ming-Chi Kuo kadar doğru bir tahmin yapamadığı düşünülüyor.

Cenk Atlı 22/04/2015
Yeni teknolojileri ve bilim kurguyu yakından takip ediyor. Makinelerin insanlığı ele geçirmesinden endişe duysa da, onları yakından tanımanın her ihtimale karşı iyi bir fikir olduğunu düşünen yazar, cimri.com için özellikle akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlar üzerine odaklanıyor.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER