iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Sağlık / Medikal Ürünler Haberleri >

Akıllı Başın Sefasını Ayaklar Sürer

Fakir Hausgeräte, CR 99 Ayak ve Topuk Törpüsü ile yumuşak ve pürüzsüz ayaklara sahip olmanızı sağlıyor.
Yazar: Ömer Balk 23/05/2016

Vücudun en önemli konularından olan ayak sağlığına gereken özeni göstermek gerekiyor. Ev aletleri sektörünün öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, CR 99 Ayak ve Topuk Törpüsü ile yumuşak ve pürüzsüz ayaklara sahip olmanızı sağlıyor.

Ayak parmakları, topuklar, ayakların yan tarafları, ayak tabanlarında sert, pürüzlü deri oluşumu ve nasırlardan kurtulmanızı sağlayan Fakir Ayak ve Topuk Törpüsü, kilitli AÇMA/KAPAMA düğmesiyle olabilecek küçük kazalara karşı güvenli kullanım sağlıyor.

Alman teknolojisinin güvencesiyle evlerinize gelen ürün, 2 adet ince ve kalın yedek törpü başlığı, temizleme fırçası ve koruyucu kapak gibi aparatlarıyla uzun süre kullanım sağlıyor. İlk kullanım için içerisinde pil bulunan Fakir CR 99 Ayak ve Topuk Törpüsü, üzerinde bulunan parlak LED ışığıyla da ayak bakımınızı kolay hale getiriyor. Aynı zamanda olabilecek arızalara karşı Fakir CR 99 Ayak ve Topuk Törpüsü, 2 yıl garantisi bulunuyor. Fakir CR 99 Ayak ve Topuk Törpüsü 139,30 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Ömer Balk 23/05/2016
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER