iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Masaüstü Bilgisayar Haberleri >

Acer İş Bilgisayarı Portföyünü Genişletti

Acer, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönetilebilirlik ve güvenlik özelliklerine sahip arttırılmış çoklu görev performansı sunan Extensa EM2 serisi ile profesyonel masaüstü bilgisayar portföyünü genişletti.
Yazar: Ömer Balk 25/05/2015

Acer Extensa EM2 masaüstü iş bilgisayarı serisi, esneklik ve iş ihtiyaçları doğrultusunda büyüme seçeneklerine ihtiyaç duyan küçük işletmeler için tasarlanmış. Extensa serisindeki modeller kolay kurulumları  ve kullanıcılarına güvenilir, zengin özelliklere sahip bir deneyim sunuyor.

Acer Extensa EM2 ince, endüstriyel bir tasarıma sahip ve 4. nesil Intel Core i7, i5, i3 veya Intel Pentium ve Celeron işlemci seçeneklerinden biriyle donatılmış olarak geliyor. 8GB'a kadar bellek, 2TB'a kadar depolama ve Intel HD 4600/4000 grafikleriyle birlikte, kullanıcılar standart ofis ihtiyaçlarını yürütebilmeleri için optimize edilmiş bir bilgisayar olarak sunuluyor. Daha fazla grafik performansına ihtiyaç duyanlar, bilgisayarlarının performansını arttırmak için AMD Radeon veya Nvidia GeFore grafikleri arasında seçim yapabilirler.

DVI-D bağlantı noktası aracılığıyla çift monitör desteği, altı USB bağlantı noktası , VGA bağlantı noktası ve opsiyonel seri bağlantı noktası ile Extensa EM2 işleri kolaylaştırmak için çok çeşitli çevresel birime kolay bağlanabilirlik sunuyor. Sınırlı IT desteğine sahip, fakat güvenlige ihtiyaç duyan küçük işletmeler için, Extensa EM2 serisi güvenlik önlemleri almak, dosyaları uzaktan yönetmek ve bakım görevlerini programlamak için Acer Office Manager ile birlikte geliyor.

Extensa EM2, öncelikli onarım servisi veya sonraki iş günü içerisinde opsiyonel yerinde onarım servisi sunan Acer Care Plus programı ile 5 yıla kadar uzatılabilen 1 yıllık standart garantiye sahip.

Ömer Balk 25/05/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER