iştirakidir.
Ana Sayfa > Ürün Haberleri > Cep Telefonları Haberleri >

2015 Müzikte Bir Yılınızı Hatırlayın

Spotify 2015 yılında dünyanın en önemli müzik, siyaset ve kültür olaylarını hatırlatan interaktif Müzikte Bir Yıl uygulaması ile abonelerine 2015 yılının önemli anlarında kendilerinin neler dinlediğini hatırlatıyor, bu yıl dinlediklerine bakarak 2016 için kendilerine özel çalma listeleri öneriyor.
Yazar: Ömer Balk 08/12/2015

Spotify, Müzikte Bir Yıl interaktif web sitesi deneyimi ile kullanıcılarına 2015 yılının büyük olay ve trendlerine göz atma ve yıl boyunca kendi dinledikleri müzikler konusunda hafıza tazeleme fırsatı veriyor. 2015 yılını dünyadaki tüm müzik, siyaset ve kültür olaylarıyla ele alan interaktif spotify.com/2015 sayfasına giden Spotify kullanıcıları, geride bıraktığımız yılın önemli olaylarını keşfedip kendilerine özel hazırlanan müzik listeleri eşliğinde o anları yeniden yaşayabiliyorlar.

Ayrıca spotify.com/2015 sitesinde kendi Müzikte Bir Yıl kartlarınızı oluşturup, 2015 yılında dinledikleri müzikleri arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. “Kendi Müzikte Bir Yıl’ını Oluştur” kutusuna tıklayıp Spotify hesap bilgilerini girdiğinizde; ilk ve en çok dinledikleri şarkı, en çok dinledikleri sanatçı ve müzik türleri, toplam müzik dinleme süresi, toplam şarkı ve sanatçı çalma sayısı gibi bir önceki yıla ait kendi bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz, bu bilgileri sosyal ağlarda paylaşabiliyorlar.

Spotify’ın, 2015 Müzikte Bir Yıl değerlendirmelerinde abonelerine sundukları bununla da kalmıyor. Şirket kullanıcılarına bu yılki dinleme alışkanlıklarına bakarak 2016 yılında sevecekleri müziklerden oluşan çalma listeleri de sunuyor. Spotify kullanıcıları “İleriye Sar” özelliği ile en yeni müzik trendlerini önceden yakalama şansı buluyor.

Ömer Balk 08/12/2015
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER