Güvenlik Kamerası Kablosu

Güvenlik Kamerası Kablosu Fiyatları

28 Ürün gösteriliyor.
Güvenlik Kamerası Kablosu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Güvenlik Kamerası Kablosu modelleri ve Güvenlik Kamerası Kablosu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Güvenlik Kamerası Kablosu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, S-Link, Everest, Vcom, Neutron. 28 adet Güvenlik Kamerası Kablosu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Güvenlik Kamerası Kablosu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Güvenlik Kamerası Kablosu markası:

En Çok İncelenen Güvenlik Kamerası Kablosu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Güvenlik Kamerası Kablosu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 28 Güvenlik Kamerası Kablosu modeli içerisinde en ucuz Güvenlik Kamerası Kablosu fiyatı 1.85 TL iken, en yüksek Güvenlik Kamerası Kablosu fiyatı 2995.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Güvenlik Kamerası Kablosu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Güvenlik Kamerası Kablosu fiyatı ise 335.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Güvenlik Kamerası Kablosu Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Güvenlik Kamerası Kablosu modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Güvenlik Kamerası Kablosu modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Güvenlik Kamerası Kablosu

Güvenlik kameraları, gelişen teknoloji ile birlikte günlük hayatın en önemli ihtiyaçlarından biri haline  gelir. Evlerde, okullarda, sokaklarda AVM'lerde ve daha pek çok yerde güvenlik kamerası kullanılarak toplum güvenliği korunur. Günümüzde gittikçe yaygınlaşan güvenlik kamerası ürünlerini sorunsuz olarak kullanabilmek için bir dizi ekipmana ihtiyaç vardır. Güvenlik kamerası kablosuz görüntü aktarıcı aparatı sayesinde kameranın kaydettiği görüntüleri sorunsuz bir şekilde  takip edebilirsiniz. Güvenlik kameraları ile her ortamda yaşanabilecek olası olumsuzlukların önüne geçebilmek mümkündür. Güvenlik kameraları tercihi kullanılacak olan alana göre yapılmalıdır. Bu alanlara göre kameraların özellikleri de değişiklik gösterir. Güvenlik kamerası kabloları ile sorumsuz ve Net bir görüntü elde edebilirsiniz. 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları sağlam kablolar ile desteklendiği takdirde sorunsuz olarak çalışabilir. Güvenlik kamerası kablosu üreten pek çok firma ürünü arasından siz de kendi kameranıza uygun olan kablo modelini seçebilirsiniz. Kablolar güvenlik kameraları ile bilgisayarlar arasında iletici vazifesi görerek görüntünün sorunsuz olarak aktarılmasına yardımcı olur. 

Güvenlik Kamerası Kablosu Çeşitleri

Güvenlik kameraları çoğunlukla işyerleri ve kamusal alanlar gibi kalabalık ortamlarda kullanılsa da evler için de yaygınlaşan bir önlem haline gelmiştir. Evinizde ya da ofisinizde kullanmak için güvenlik kamerası kurulumunu yapabilirsiniz. Güvenlik kameraları ile günlük hayatın akışını daha yakından takip edebilir ve olumsuz durumların önceden önlenmesini sağlayabilirsiniz. Güvenlik kameralarının varlığı çoğu zaman suçlara karşı caydırıcı olabilir. Bu sebeple özellikle kameralarla takip edilmesi gerekli olan ortamlarda güvenlik kameralarını kurulmasını sağlamak faydalı olabilir. Güvenlik kameraları her yere ve her ortama monte edilebilecek şekilde gelişen ürünlerdir. Teknolojinin yaygınlaşması ile birlikte günümüzde güvenlik kameraları her ebatta ve modelde üretilerek  kullanıcıların  tercihine sunulur. Güvenlik kameraları kurmak istediğiniz alan gerekli elektrik sistemine yakın değilse güvenlik kamerası kablosu uzatma aparatları sayesinde kameraları elektrik ile buluşturabilirsiniz. Güvenlik kameraları, model çeşidine göre farklı özelliklere sahiptir. Kamera seçimi yaparken iç mekan ya da dış mekan arasında kamerayı nerede kullanacağınıza önceden karar vermek faydalı olur. İç mekan güvenlik kameraları ile dış mekan güvenlik kameraları arasında muhafaza farkları olması gereklidir. Dış mekanda kullanılacak güvenlik kamerasının muhafazalı olması cihazı güneş ve yağmur gibi dış etkenlerden koruyacaktır. Güvenlik kamerası kablo seçimi de yine ürünün nerede kullanılacağına göre yapılmalıdır. Dış mekan da kullanmak için güvenlik kamerası kablosu almayı düşünüyorsanız yağmura ve güneşe dayanıklı sağlam kabloları tercih etmeniz faydalı olacaktır. Dış mekanda kullanılacak olan güvenlik kamerasının gece görüş mesafesi ve görüş netliği de ayrıca önemli olan bir özelliktir. Görüntü ve sesleri net olarak aktarılabilmesi için gece görüş özelliği bulunan kameraları tercih etmek faydalı olur. İç mekanda konumlandırmak için güvenlik kamerası almayı düşünüyorsanız kameranın açısını güneş ve ışık alan yere doğru konumlandırmak faydalı olabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte her yeni modelde daha farklı özellikleri ortaya çıkan güvenlik kameralarının HD ve IP özellikli olan modellerini tercih ederek de daha net bir görüntüye sahip olabilirsiniz. HD görüntü kalitesi veren kameraları gece ve gündüz fark etmeksizin net bir şekilde takip edebilirsiniz. 

Güvenlik Kamerası Kablosu Fiyatları

Güvenlik kameraları pek çok farklı firma tarafından üretilir. Bu kameraların yardımcısı olan aparatlar da genellikle kamera üreten markalar tarafından satışa sunulur. Tercih ettiğiniz kamera modeline göre kamera kablosu seçimi yapmak mümkündür. Kamera kabloları kurulum esnasında ve kameranın doğru konumda çalışabilmesi için yardımcı olur. Güvenlik kamera kablosu fiyatı genellikle ürün model ve çeşidine göre farklılık gösterir. Kamera kablosu almayı düşünüyorsanız kullandığınız ürünün modelini uygun olan kablolar arasından seçim yapabilirsiniz. Kameralar model ve markalara göre fiyatları değişen ürünlerdir. Kamera kabloları da her bütçeye hitap edebilecek farklı fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Kamera kablosu fiyatlarını etkileyen  çeşitli faktörler  vardır. Bunlar arasında, kablonun dış mekanda kullanılmak üzere üretilen bir ürün olması ya da iç mekan için tasarlanmış bir model olması bulunur. Dış mekanda kullanılmak üzere üretilen kamera kabloları toz ve yağmura karşı daha dayanıklı olan malzemelerden üretilir. Güvenlik kamera kablosu fiyatları arasından seçim yapabilmek ve bütçenize en uygun olan modeli bulabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Kablosu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde güvenlik kameraları; iş yerleri, kamusal alanlar ve hatta evler için ihtiyaç haline  gelmiş olan ürünlerden biridir. Güvenlik kameraları ile takip etmek istediğiniz alanları her an  gözünüzün önünde bulundurabilirsiniz. Güvenlik sistemleri malzemeleri satın alırken dikkat edilecek hususların en önemlisi, kullanacağınız alana göre kamera ve malzeme seçimi yapmaktır. Güvenlik kameralarını iç mekan ya da dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kameranın özellikleri kullanacağınız alana uygun olmalıdır. Örneğin dış mekanda kullanmak için güvenlik kamerası almayı düşünüyorsanız; toza ve yağmura karşı korunmalı olan modelleri tercih etmek, aynı zamanda gece görüşü olan modelleri seçmek avantajlı olacaktır. HD yayın yapan kameraları tercih ederek çok daha net bir görüntü elde edebilirsiniz. IP adresleri ile uyumlu kamera modellerini tercih ederek de takip etmek istediğiniz alana cep telefonu ve bilgisayarlardan her an erişebilirsiniz. Güvenlik kamerası kablosu satın alırken kullandığınız kamera modeline göre uyumlu olan kablolar arasından seçim yapmak önemlidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery