iştirakidir.
299 - 451 TL (20 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
3
Güvenlik Kameraları kategorisinde en popüler 3. ürün
TP-Link NC250 IP Kamera
Puan Ver GÖNDER

TP-Link NC250 IP Kamera

299,00 - 451,79 TL (20 Fiyat Seçeneği)
Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
  • Daha Fazla Göster (-21) Gizle
İLGİLİ TEKLİFLER
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
TP-Link NC250 Bebek bakıcınız, ofisteki hareketlilik, uzakta olduğunuzda yazlığınız ve daha birçok ‘merak edilen’ durumu anbean HD kalitede izlemenize olanak tanıyan kamera modeli TP-Link NC250, en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da. İnceleme konuğumuz olan modeli tüm detayları ile ele aldık. Sonuçlar sizi de şaşırtacak…
Yazar: Ferhat Verdi 29/12/2016

TP-Link, ülkemizin öne çıkan akıllı ev, ağ teknolojileri ve mobil cihaz odaklı şirketleri arasında. Geniş ürün gamının kullanıcı dostu fiyatlarla sunulduğu da biliniyor. İnceleme konuğumuz özellikleri ve kullanım yapısıyla son dönemde bizi ciddi ölçüde şaşırtan TP-Link NC250. Bulut kamera olarak sınıflandırdığımız cihaz, teoride bir webcam’den yoğun izler taşısa da tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksek

TP-Link NC250 Tasarım ve Diğer Öne Çıkan Detaylar

Cihaz son derece mütevazı bir fiyatla geliyor ve aslında birçok kişinin ihtiyacı olan bir alana eğiliyor: Güvenlik ve kontrol. Ev ve iş yerlerindeki hareketliliğin izlenmesi, örneğin bebek bakıcısının ilgi-alakası gibi merak edilebilecek, görülmek, izlenmek istenen birçok konuda işlev sergiliyor. Çalışma prensibi ve kullanımı da son derece basit.

Kutusundan çıkarır çıkarmak dakikalar içinde kullanıma hazır forma ulaşıyor. İnternet bağlantısı ve prize takılılı olması gerekli, kutusunda gerekli kablo ve prizler mevcut. Bağlantıların ardından da mobil cihazınıza TP-Link Camera aratması sonrasında çıkan mobil uygulamayı yüklemeniz yeterli. Bunun devamında mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilmesi gereken bir işlem söz konusu.

TP-Link NC250 Kullanım Detayları

Uygulamanın sizden istediği bazı bilgiler var, bunların girilmesinin ardından bir aratma ve eşleştirme işlemi yapılıyor; kamera ve akıllı telefonunuz kablosuz olarak birbirini gördükten sonra hazırsınız; artık izlemek ve hatta fotoğraf çekmek gibi fonksiyonların kullanımı için mobil cihazınız yeterli.

Uygulama üzerinden açılan ekran, video kameranın canlı görüntü aktarımını izlemenizi sağlıyor. Dilerseniz fotoğraf çekebiliyor, HD çözünürlükte video kaydı başlatıp duraklatabiliyorsunuz. Tüm bu kayıt altına alınan içeriğin depolandığı alan ise galeriniz değil, uygulama arayüzü. Buradan kayıtları görüntülüyorsunuz. Örneğin bir noktada kayıt yapılıyor ve ansızı bir hareket oldu, önceden tanımlı mail adresinize bilgilendirme e-mail’i geliyor. Özellikle yazlıktayken kışlığın, kışlıktayken yazlığın ya da evdeyken iş yerinin güvenliği açısından ilginç bir özellik sunuluyor. Elbette bunun önceden ayarlamanız gerekli.

TP-Link NC250 gece görüş fonksiyonu dikkat çekici. Dilerseniz otomatik olarak da (karanlık olduğu anda algılayarak) devreye giren özellik, manuel kullanıma da imkan tanıyor. Görüntüler gayet iyi; keskin ve net. Bağlantı kopmaları çok az görülüyor, izleme deneyimi etkileyen herhangi bir olumsuzluğu bulunmuyor. Biraz da cihazın tasarımını mercek altına alalım. Modern bir görünüme sahip olduğuna şüphe yok; sofistike ve minimalist, aynı zamanda son derece ergonomik. Kameranın ayağı ile kameranın tepe kısmı arasında bir döner mekanizma var; burası sayesinde birçok farklı açıda kullanımı mümkün. İstenirse ayağından bağımsız şekilde de çalışıyor.

Son detaylara geçiyoruz… TP-Link NC250 ile birlikte bir de adaptör uzatma kablosu geliyor, oldukça inovatif bir ekstra olduğunu belirtelim. Genel itibarıyla kullanışlı ve bolca avantaj sunan bir güvenlik kamerası. Fiyatıyla da ideal.

Ferhat Verdi 29/12/2016
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
TP-Link Güvenlik Kameraları