Bella Gloria Gümüş Setler

En Ucuz Bella Gloria Gümüş Setler Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Bella Gloria
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Gümüş takılar, en çok tercih edilen takı setleri arasındadır. Hem altına göre daha uygun fiyatlı olması hem e değerli bir maden olmasından dolayı pek çok aksesuarda gümüş tercih edilebilir. Gümüş takı setleri, küpe, kolye, yüzük ve bilezik kombinlerinden oluşur. Tüm set, takım halinde takılabileceği gibi, ürünler tek tek de takılabilir. Setler içerisinde genellikle süslü taşlar da kullanılır. Mor, yeşil, kırmızı, pembe renkli kristal taşlar, gümüşle birlikte kombinlendiğinde oldukça şık takılar ortaya çıkar. Bella Gloria, Ejoya ve Bayan Lili marka gümüş setleri, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

  Gümüş takı setleri nelerdir? Modelleri nasıldır?

  Gümüş takı üreten markalar, neredeyse her sezonun modasına göre modellerini yenilerler. Bir de her daim kullanılabilen klasik takı modelleri vardır. Bu modellerin modası geçmez ve her sezon takılabilir. Gümüş takı setleri, farklı markalar tarafından farklı modellerde tasarlanırlar. Örneğin, Bayan Lili marka 925 ayar markazit taşlı seti, üzerlerinde benzer motifler bulunan, kolye, küpe ve yüzük üçlemesinden oluşur. Ejoya markasına ait farklı bir takı seti ise, zircone taşlı gümüş kolye ucu ve küpelerden oluşur. Setlerin özelliği, benzer motiflerin, set içeriğindeki tüm aksesuarlara uyarlanması, böylece takım olarak takıldığında bir bütünlük oluşturmasıdır. Bella Gloria markasının ürettiği kolye, yüzük ve küpeden oluşan bir modelde ise siyah mekik taşı kullanılmış ve motifin etrafı, tek sıra taşlarla süslenmiştir. Yine aynı markanın, telkâri işlemesiyle yapılmış, yeşil oval taşlı, kolye, yüzük ve küpeden oluşan seti de vardır. Gümüş takı setlerini en uygun fiyatlarla temin etmek istiyorsanız, bu markalara ait ürünleri, cimri.com sitesinden inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

  Gümüş setlerin fiyatları ne kadardır?

  Bu setlerin fiyatları, markaya ve sette kullanılan diğer süsleme malzemelerine göre değişkenlik gösterir. En uygun fiyatlı gümüş setleri, cimri.com sitesinde, takımlar kategorisi altında yer alan, gümüş setler sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız gümüş setleri online olarak satan sanal mağazaları sizin için gezerek, aradığınız seti en ucuz şekilde satan mağazayı bulmanıza yardımcı olur. https://www.cimri.com/gumus-setler