Else Silver Gümüş Kolye

En Ucuz Else Silver Gümüş Kolye Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Else Silver
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Binlerce yıldır özellikle takı ve mücevher alanında kullanılmak üzere işlenen gümüş, çok değerli bir maden. Gümüş küpeler, gümüş kolyeler, gümüş kolye uçları, gümüş bilekler, gümüş yüzükler, gümüş nazarlıklar, gümüş tokalar gümüş madeni ile yapılan takı çeşitlerinden sadece bazıları. Kendinize gümüş kolye çeşitlerinden bir takı koleksiyonu yapabilir, yakınlarınıza bu değerli madenle işlenmiş hediye kolye alabilirsiniz. Gümüş takılar, yıllarca saklayabileceğiniz ve sizden yakınlarınıza da miras kalabilecek bir madendir. Bu yönüyle de gümüş kolye ve diğer takıları keyifle tercih edebilirsiniz.

  Cimri ile Ejoya, Bayan Lili, Chavin, Else Silver, Altın Sepeti ,Belle Gloria, Arjuna, Sare Pırlanta, Ariş gibi markaların gümüş kolye modellerinin farklı online platformlardaki satış fiyatlarını dakikalar içinde öğrenebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz gümüş takılara zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

  Gümüş Kolye Seçimi Nasıl Olmalı?

  Moda tasarımcılarına göre kolye gibi aksesuarları rast gele takıp takıştırmak, şık ve zengin bir görünümden çok rüküş ya da basit bir tarza neden olabilir. Doğru takı kullanımı, çok basit bir kıyafeti çok şık gösterebilirken çok kötü bir takı seçimi de çok şık bir giysiyi bile ucuzlaştırabilir. Peki, kolye seçiminde nelere dikkat etmek gerekir, kısa boyunlular nasıl kolye seçmeli, dar omuzlara nasıl kolyeler yakışır…

  Gümüş kolye alırken zincir uzun uzunluğu, kolye ucunun tasarımı ve taş ya da diğer aksesuarların kullanım biçimi önemlidir. Kolyeyi takacak kişinin hem boyun yapısı hem de kolye ile kullanılacak kıyafetin yaka şekli göz önüne alınmalıdır. Eğer “V” yakalı bir kazak giyecekseniz yuvarlak şekilde gerdan altına denk gelen bir kolye tercih edebilirsiniz. Kayık yaka ya da straplez giysilerle ise mideye kadar inen uzun ve sarkıt kolyeler güzel bir bütünlük sağlar. Balıkçı yaka kazaklarla yine sarkıt kolyeler iyi duracaktır. Gömleklerle ise gömleğin içinden görünen şıkır şıkır kolyeler ya da yakanın hemen altında biten tasarımlar tercih edilebilir.

  Bayanlara Gümüş Kolye Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  Kız arkadaşınıza takı hediye ederken ya da annenize kolye alırken ona özel ürünler seçmeniz çok hoş bir etki yaratabilir. Örneğin adı “Yaprak” olan birine yaprak şeklinde bir kolye ucu almak, fotoğrafçılığa meraklı birine ucunda fotoğraf makinesi tasarımı olan bir kolye ucu seçmek, hamile birine bebek temalı bir kolye almak gibi..