Altın Sepeti Gümüş Bilezik

En Ucuz Altın Sepeti Gümüş Bilezik Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Altın Sepeti
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Milattan önce 3100 yıllarında Mısırlılar tarafından kullanılmaya başlayan gümüş, günümüzde en çok takı ve süs eşyası yapımında kullanılmaktadır. Elektronik, para imalatı, fotoğraf sanayi ve dişçilik gibi hiç aklımıza gelmeyecek alanlarda da kullanımı yaygındır. Işığı çok iyi yansıtan ve kolay şekil verilebilen yapısıyla gümüş; bilezik, yüzük, kolye, küpe gibi kadınların vazgeçilmez aksesuarlarının hammaddesidir.

  Uzun yıllardır altına bir alternatif olarak kullanılan ucuz gümüş takılar, birçok çeşit ve modeliyle kadınların gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Taşlı veya taşsız, klasik ya da modern, kalın ya da ince, kelepçe ya da zincir. Birçok seçeneğiniz var. Bütün bu seçeneklerin üzerine bir de nazar boncuğu, kalp, yusufçuk, yıldız, kar tanesi, geometrik şekiller gibi zarif aparatların eklenmesiyle seçenekleriniz oldukça artıyor. Son zamanlarda popüler olarak sonsuzluk işareti ve vav harfi bulunan bilezikler herkesin gözdesi durumunda. Arkadaşınıza hediye olarak bu onlarca çeşit içerisinden beğendiğinizi Cimri vasıtasıyla alabilirsiniz.

  Gümüş Bilezik Nasıl Seçilir?

  Takıyı kullanacağınız kıyafet ve yer, takı seçiminde çok önemlidir. İşyerinde takı kullanacaksanız, olabildiğince düz ve yalın modeller seçmeli, klasik gümüş bileziklere yönelmelisiniz. Gece dışarı çıkarken daha ışıltılı ve taşlı gümüş bilezik modellerinden birini seçebilirsiniz. Spor kıyafetlerle hemen hemen her gümüş fantezi bilezik kullanılabilir. Davetlerde elbisenizi tamamlayacak otantik gümüş bilezik ile birçok iltifat toplayabilirsiniz. Aile yadigârı havasındaki antika gümüş bilezik sizi ortamda fark edilebilir kılacaktır. Bütün bu model ve renkteki bileziklere Bella Gloria, Bayan Lili, BySista, Allegro markaları farkıyla ve en ucuz fiyatlarıyla Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

  Gümüş Bilezik Nasıl Parlatılır?

  Gümüş takılar estetik görünümleri ve uygun fiyatları sebebiyle çok tercih edilir. Fakat bir süre sonra oksitlenerek ilk parlaklığını yitirir. Oksitlenen gümüş takınızı evde kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. İki yemek kaşığı sirke ve su karışımında gümüş takınızı yarım saat bekletebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise, birer yemek kaşığı limon suyu ve tuz karışımına su ekleyerek, bu sıvıda takılarınızı eski parlaklığına kavuşturabilirsiniz. Hazır olarak satılan gümüş cilaların da size temizlikte çok büyük yardımı dokunacaktır.