ejoya Gümüş Alyans

En Ucuz ejoya Gümüş Alyans Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  ejoya
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Yüzük, diğer aksesuar ve takılarla kıyaslandığında çok daha anlamlıdır. Bunun en önemli sebebi, yüzüklerin alyans olarak kullanılması ve toplumlarda evliliği simgelemesidir. Eğer siz de evlilik yolunda önemli bir adım atacaksanız Cimri.com’da sizler için bir araya getirdiğimiz yüzlerce gümüş tektaş ve alyanslar sizleri bekliyor. Ejoya, Belle Gloria, Bayan Lili ve Goldstore gibi kaliteli markalar tarafından üretilmiş olan gümüş tektaş ve alyanslar, Cimri.com güvencesi ile sizlerle…

  GÜMÜŞ TEKTAŞ VE ALYANSLAR NASIL KULLANILIR?

  Alyans, evlilik ve nişan yüzüklerine verilen isimdir. Alyanslar çift olarak alınır ve evlilik birliğine adım atacak kişiler tarafından kullanılır. Çift alyanslar aynı tasarıma sahip olabileceği gibi, kadının alyansı taşlarla da süslenebilir.

  Evlilik teklifi yapılırken kadının parmağına bir tektaş takmak ise geleneklerden biridir. Gümüş tektaş pırlanta modelleri, evlilik teklifi sırasında en çok tercih edilen yüzük modellerinin başında yer alır. Evlilik teklifi sırasında takılan yüzük, alyans ile birlikte kullanılabilir. Gümüş tektaş alyans birleşik modeller, bu kullanım tercihi için ideal seçim olacaktır.

  Gümüş tektaş ve alyanslar, özel günlerde kadınlara hediye etmek için de harika bir seçenektir. Doğum günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde, kadınlara hediye edilebilecek takı seçeneklerinin başında gümüş beş taş yüzük modelleri gelir.

  ALYANS HANGİ PARMAĞA TAKILIR?

  Evlilik yüzüğü sol elin 4.parmağına takılır. Bu parmak artık yüzük parmağı olarak adlandırılmaktadır. Orta parmak ile serçe parmağı arasında yer alan yüzük parmağındaki damarın, kalp ile doğrudan bağlantısı olduğu söylenmektedir. Evlilik yüzüğünün bu parmağa takılması geleneği de bu yüzdendir. Nişan amaçlı kullanılan gümüş tektaş bayan yüzük modellerinin ise sağ elin yüzük parmağına takılması geleneğe uygundur.

  GÜMÜŞ TEKTAŞ VE ALYANS FİYATLARI HANGİ ARALIKTADIR?

  Gümüş tektaş ve alyansların fiyatları markaya, modele ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. Üzerinde pırlanta olan bir tektaş daha yüksek fiyatlı olacaktır.

  Cimri.com size ucuz gümüş tektaş yüzük fiyatları ile alışveriş yapma olanağı sunar. Fiyat alarmı aracı kullanılarak beğendiğiniz ürünün indirime girmesini de bekleyebilir ve daha uygun fiyatlarla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  GÜMÜŞ ALYANS NASIL KULLANILIR?

  Altın fiyatının çok fazla yükselmesi ve bayanların farklı tarzdaki takı ve giyimleri için farklı tarzlarda alyanslara ihtiyaç duymaları nedeniyle; bu ürünlere olan talep yükselmiştir.

  Bayan gümüş alyans modelleri altın alyanslardan farksızdır. Bu alyansların rodyum kaplama yapılması ile elde edilen parlaklık sayesinde aradaki farkı anlamak neredeyse imkansızdır. Pırlantalı ve pırlantasız gümüş alyans modelleri bayanlar için de erkekler için de mevcuttur.

  GÜMÜŞ ALYANS KÜÇÜLTME NASIL YAPILIR?

  Erkekler için de kadınlar için de yüzük ölçüsünü en doğru şekilde tespit etmek çok zordur. Günlük olarak parmakların şişmesi söz konusu olabileceği gibi; bir iki kilo alıp vermek gibi durumlarda da parmak kalınlığı değişebilir. Bijuteri yüzükler daraltılamaz Altın yüzüklerde böyle bir sorun yoktur. İstenilirse birkaç dakika içince daraltılıp genişletilebilirler. Aynı durum gümüş alyansların ölçüleri için de geçerlidir. Gümüş alyanslar küçültülebilir ve genişletilebilirler. Modelleri bozulmaz ve bu işlem yüzüğe bir zarar vermez.

  Gümüş söz yüzüğü alyanslar da piyasada mevcuttur. Bu yüzükler normal gümüş yüzüklerden farklıdır. Altın alyanslar ile modelleri aynıdır ve kaplamalar sayesinde kararma gibi problemler de yaşanmaz. Özel günlerde evladiyelik olarak tercih edilebilir. Bu ürünlerde de sarı, rose ve platin renkleri mevcuttur. Kalın ve ince gümüş alyans modelleri de farklı tercihler için beğenilere sunulmuştur. İsim yazma işlemleri bu yüzüklere de yapılabilmektedir. Söz ve nişanlarda istenilen yazılar yüzüklerin iç kısmına yazılabilir. Dilendiğinde yüzüğün istenilen kısımlarında renk değişikliklerine gidilebilir.

  Erkek ürünlerinde de günlük kullanım için çok farklı modeller mevcuttur. Saatleri ile uyumu düşünerek farklı tasarımlarda alyans kullanmak isteyen erkekler, gümüş erkek alyanslarına ilgi göstermektedir. Kararma problemi erkek modellerinde de yaşanmamaktadır.

  Hem altın alyans isteyip; hem de fiyat olarak uygun seçenek arayanlar ise; altın kaplamalı gümüş alyanslara yönelebilirler. Altın kaplamanın zamanla aşınması durumunda çok hızlı bir şekilde yeniden kaplama sağlanır. Altın alyanslarla asla ayırt edilemez ve son derece şıktır.

  Severek takabileceğiniz her model ve tasarımda; Ejoya, Gumush, Bayan Lili ve Bella Gloria marka ürünleri, cimri.com sitesinden, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

  https://www.cimri.com/gumus-alyans